reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy chodzicie w ciąży na basen z chlorowaną wodą? Jestem na wczasach ale jak wchodzę na basen czuć bardzo chlorem i boję się zaszkodził dziecku.
 
Nie ma żadnych przeciwskazań. Ta ilosc cholru w basenach w żaden sposob nie szkodzi dzidzi. Tez sie dowiadywałam, nawet z biochemikiem rozmawialam ;)
Sama.od pn zaczynam chodzic
Dziewczyny czy chodzicie w ciąży na basen z chlorowaną wodą? Jestem na wczasach ale jak wchodzę na basen czuć bardzo chlorem i boję się zaszkodził dziecku.
 
Chłopczyk :D
Tak jak czuliśmy od samego początku :D
Gratki. Ja też po cichu wiedziałam że dziewczynka, z synem bardzo łagodnie przeszłam ciąże nie to co teraz.
Ale masz już duży brzuszek :) U mnie wyglada bardziej jakbym się objadła;)a jestem tydzien dalej niż Ty, no ale u mnie pierwsza ciąża. Mimo to wszystkie spodnie już mnie cisną, więc rano kupiłam sobie spodnie ciążowe. Nic z wyprawki jeszcze nie mam. Zamierzam zacząć kompletować po 25 tygodniu.
No właśnie u mnie druga ciąża mięśnie już nie te.


Ja kocham pepco i tam będę robić wyprawkę. Ci prawda znam już płeć ale kurde czuję że to za wcześnie jeszcze.


Pierwsza ciąża synek dwa dni przed owu teoretycznie kalendarzowa dziewczynka. Druga ciąża dzień po owu teoretycznie kendarzowy chłopiec a jest dziewczynka. To planowanie płci się ma nijak
 
reklama
Do góry