reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja jeszcze nic nie kupuję. Mam sporo rzeczy takich maleńkich na 56-62 po starszym synku. Dopiero od trzeciego trymestru mam zamiar zacząć coś działać.
 
Wielkopolskie Poznań

Od dziś czuję ruchy. To moja druga ciąża wiec brzuch mam duży 15 +5tc Zobacz załącznik 1000349
Ale masz już duży brzuszek :) U mnie wyglada bardziej jakbym się objadła;)a jestem tydzien dalej niż Ty, no ale u mnie pierwsza ciąża. Mimo to wszystkie spodnie już mnie cisną, więc rano kupiłam sobie spodnie ciążowe. Nic z wyprawki jeszcze nie mam. Zamierzam zacząć kompletować po 25 tygodniu.
 
Wszystko ok po wizycie. Prawie 7 cm szczęścia:-) muszę tylko więcej wody pić żeby mieć więcej w od płodowych, tzn nie mam malowodzia jest ok mogłoby być ich po prostu trochę więcej. A akurat nigdy nie byłam za czystą wodą ale trzeba się zmusić :-) :)
Jutro jadę na wizytę i mam takie pytanie:czy już wiesz co będziesz miała? Jesteśmy w tym samym tygodniu i jestem ciekawa czy i u mnie by było już coś widać.
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zazdroszczę tym którym udało się ustrzelić dziewczynkę.
Córeczka od zawsze była moim marzeniem, a będzie 3chłopak.Tak trudno mi się z tym pogodzić,że aż mi wstyd.
Ej! Ja mam w domu 3 chłopaków i nie wyobrażam sobie ze mogło by być inaczej ❤️
Teraz 4 ciąża na USG w 13tc nie było widać.
Ale wiem jedno czy chłopiec czy dziewczynka tak samo będę kochać
 
reklama
Chłopczyk :D
Tak jak czuliśmy od samego początku :D
 

Załączniki

  • 4BA01F44-EEAB-438A-A611-669EBE689548.jpeg
    4BA01F44-EEAB-438A-A611-669EBE689548.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 116
  • B16DB47F-3017-4DD7-A890-FAD7CA7B53F5.jpeg
    B16DB47F-3017-4DD7-A890-FAD7CA7B53F5.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 119
Do góry