reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja jeszcze nic nie kupuję. Mam sporo rzeczy takich maleńkich na 56-62 po starszym synku. Dopiero od trzeciego trymestru mam zamiar zacząć coś działać.
 
Wielkopolskie Poznań

Od dziś czuję ruchy. To moja druga ciąża wiec brzuch mam duży 15 +5tc Zobacz załącznik 1000349
Ale masz już duży brzuszek :) U mnie wyglada bardziej jakbym się objadła;)a jestem tydzien dalej niż Ty, no ale u mnie pierwsza ciąża. Mimo to wszystkie spodnie już mnie cisną, więc rano kupiłam sobie spodnie ciążowe. Nic z wyprawki jeszcze nie mam. Zamierzam zacząć kompletować po 25 tygodniu.
 
Wszystko ok po wizycie. Prawie 7 cm szczęścia:-) muszę tylko więcej wody pić żeby mieć więcej w od płodowych, tzn nie mam malowodzia jest ok mogłoby być ich po prostu trochę więcej. A akurat nigdy nie byłam za czystą wodą ale trzeba się zmusić :-) :)
Jutro jadę na wizytę i mam takie pytanie:czy już wiesz co będziesz miała? Jesteśmy w tym samym tygodniu i jestem ciekawa czy i u mnie by było już coś widać.
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zazdroszczę tym którym udało się ustrzelić dziewczynkę.
Córeczka od zawsze była moim marzeniem, a będzie 3chłopak.Tak trudno mi się z tym pogodzić,że aż mi wstyd.
Ej! Ja mam w domu 3 chłopaków i nie wyobrażam sobie ze mogło by być inaczej ❤️
Teraz 4 ciąża na USG w 13tc nie było widać.
Ale wiem jedno czy chłopiec czy dziewczynka tak samo będę kochać
 
reklama
Chłopczyk :D
Tak jak czuliśmy od samego początku :D
 

Załączniki

  • 4BA01F44-EEAB-438A-A611-669EBE689548.jpeg
    4BA01F44-EEAB-438A-A611-669EBE689548.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 118
  • B16DB47F-3017-4DD7-A890-FAD7CA7B53F5.jpeg
    B16DB47F-3017-4DD7-A890-FAD7CA7B53F5.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 123
Do góry