reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny czy orientujecie się jak to wreszcie jest z tym testem Pappa? Dużo czytam i coraz bardziej dochodzę do wniosku, że to badanie potrafi konkretnie nastraszyć.. to na prawdę aż taka statystyka ?
Jeśli chcesz to prześle Ci na priv wynik mojego poprzedniego testu pappa robionego razem z USG. Myślę, że tak najłatwiej zobaczyć jak to wygląda.
Jest tam opisane to w taki spodob np ze prawdopodobienstwo trisomi jakiejs wynosi 1:6500
Ja raz robiłam i teraz zastanawiam sie bardzo powaznie czy robic bo właściwie nic to nie wnioslo. Chyba ważniejsze jest zrobienie USG pierwszego trymestru u dobrego specjalisty i na dobrym sprzęcie.
 
reklama
Dziewczyny, właśnie wylądowałam w szpitalu. Poszedł mi skrzep z krwią, tak dosyć dużo. Obdzwoniłam wszystkich co wiedzą o ciąży, że właśnie poroniłam i poszłam do szpitala. Położne mnie pocieszały, a ja posłałam narzeczonego po podpaski na krew poronną, wiem ile to leci tego. On aż blady, rodzina w stresie. Czekałam godzinę na usg, już mi niedobrze było na samą myśl co mi zaraz powie. No i lekarz mówi, że widzi jak serce bije :D, prawidłowe tętno, a jak fajnie machało nóżkami i rączkami no cudowna wiadomość :-D Powiedzieli, że to może kosmowka coś tam coś tam, nie wiem o co im chodziło, nie znam się, ważne, że kompletnie nic złego się nie dzieje. Zbadali mnie z każdej strony. Dali tabletkę do pochwy i poleżę na obserwację i do domu. Uff okropnie się przestraszyłam.
O matko wystraszylam się jak tylko czytałam. Dobrze, ze wszystko okazalo sie w porządku, niech zdrowo rosnie maluszek.
 
O matko wystraszylam się jak tylko czytałam. Dobrze, ze wszystko okazalo sie w porządku, niech zdrowo rosnie maluszek.
Ja już byłam przekonana, że je straciłam, a bobo bawił się rączkami i nóżkami jakby nigdy nic :rofl2:
:-D

A co do pytania o ból głowy : rano jak się budzę, to trochę mnie pobolewa głowa, ale robię kilka łyków wody i mi przechodzi.
 
Ja już byłam przekonana, że je straciłam, a bobo bawił się rączkami i nóżkami jakby nigdy nic :rofl2:
:-D

A co do pytania o ból głowy : rano jak się budzę, to trochę mnie pobolewa głowa, ale robię kilka łyków wody i mi przechodzi.
Straszne przeżycia miałaś. A byłaś na zwolnieniu czy teraz dostałaś zwolnienie? Masz jakiś nakaz leżenia?
Mi woda jakoś nie pomaga na ból głowy :(
 
Ja już byłam przekonana, że je straciłam, a bobo bawił się rączkami i nóżkami jakby nigdy nic :rofl2:
:-D

A co do pytania o ból głowy : rano jak się budzę, to trochę mnie pobolewa głowa, ale robię kilka łyków wody i mi przechodzi.
Jeju.. :O a czulas sie jakos gorzej, cos Cie bolalo cokolwiek?


Mnie glowa boli codziennie po 18stej. Hmm ide spac z bolem glowy. Generalnie procz bardzo czestego oddawania moczu, apetytu (musze zjesc bo mnie ssie) to to jedyny objaw ciąży
 
Dziewczynki podpowiedzcie czy jesli mam niepełnosprawną siostrę to naleza mi sie badania prenatalne na nfz? Skierowanie wystawia lekarz prowadzący ciaze?
 
reklama
Dziewczynki podpowiedzcie czy jesli mam niepełnosprawną siostrę to naleza mi sie badania prenatalne na nfz? Skierowanie wystawia lekarz prowadzący ciaze?
Tak skierowanie wystawia lekarz prowadzący ciąże. Myślę, że powinien Tobie dać skierowanie, ale jak zwykle zależy to na jakiego lekarza trafiłaś i od jego "widzi mi się". Jedni chętnie dają skierowania i sami wymyślają powody dla których dają skierowanie, inni nie chcą dawać. Musisz z nim pogadać i poprosić, powiedzieć że się bardzo boisz, żyjesz w stresie i takie tam...
 
Do góry