reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A jeśli wysoko na przedniej ścianie to łożysko przodujące? Tak się zastanawiam bo mi na wizycie prenatalnej w 12tyg lekarz powiedział ze jeszcze jest kosmowka i pomimo ze wpisane w wynikach łożysko wysoko na przedniej ścianie to jakoś tak nie podoba mi się to
Łożysko przodujące to nie jest łożysko na przedniej ścianie ;) bodajże na mamaginekolog jest artykuł - to na przedniej ścianie to to dobre;)
 
reklama
Ja Nifty zrobiłam 11 czerwca we wtorek i w następnym tygodniu we wtorek 18 miałam wynik. Zapisać musisz się tak minimum ze 2-3 dni wcześniej, bo oni wypełniają i przygotowują papiery i pakiet do pobrania.
Dzięki! No cóż nie pozostaje mi nic innego tylko dalej nieustannie czekać na te wyniki i kolejną wizytę!
 
Dziewczyny jestem załamana odebrałam wynik tarczycy pomimo, że mam zwiększona dawkę euthyroxu to tsh wyszło mi ponad 5 siedzę i wyje ;( naczytałam się jeszcze o wypływie na dziecko. Dzwoniłam do ginekologa ale nie obiera narazie jutro wizyta i endokrynologa :(
Dobrze, że jutro masz wizytę. Może powinien zmienić Tobie lek na Letrox i zwiększyć dawkę? Nie czytaj internetu, bo tak to tylko zawału można dostać. O tyle dobrze, że wyników nie masz np. 20 alb 30, bo to jest niebezpieczne, powyżej 5 to jeszcze nie tak źle, ale trzeba zadziałać.
 
Hej Dziewczyny! Widzę że duża cześć Was robi test NIFTY, czy macie do tego jakies wskazania czy po prostu obawy o dzidziusia?
 
reklama
Do góry