reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

tez takie mam. ilość jak na owu. a apetyt tez mam jak na owu. normalnie co chwila bym mogła, tyle ze się boje cokolwiek przez tego krwiaczka co miałam. we wtorek podejdę do ginka ustalić czy już cosik można czy jeszcze lepiej nie. A jak u was z seksami ?
 
reklama
tez takie mam. ilość jak na owu. a apetyt tez mam jak na owu. normalnie co chwila bym mogła, tyle ze się boje cokolwiek przez tego krwiaczka co miałam. we wtorek podejdę do ginka ustalić czy już cosik można czy jeszcze lepiej nie. A jak u was z seksami ?
Jak się dobrze czuje to ile się da i jak najdłużej. W poprzedniej ciąży mieszkał że mną od połowy i były problemy pozostało mu wtedy moja renka:-D
 
Jak się dobrze czuje to ile się da i jak najdłużej. W poprzedniej ciąży mieszkał że mną od połowy i były problemy pozostało mu wtedy moja renka:-D
ja na wizycie tydzien temu 09.06 zapytałam - to powiedział ze wszystko jeszcze tam wrażliwe i przekrwione wiec lepiej delikatnie i uważać, ale że ciepło jest to można na lody ;) hehe
tyle ze to nie chodzi o mojego czy penetracje a bardziej o mnie :p :p bo takiej ochoty to jeszcze chyba nigdy nie miałam , a najbardziej boje się ze orgazm może przez skurcze coś tam dzidzi zaszkodzić
 
Nie mam ochoty, szczerze, może czasami, ale to taaakie nijakie. Lekarza nie pytałam, ale sama wiem, że po nawet delikatnym zbliżeniu na następny dzień boli mnie bardzo brzuch, to rozpieszczam mojego mena inaczej :-p
 
U mnie brzucha jeszcze nie widać może minimalne. Ciuchy na razie wszystkie pasują. Jestem w 10 tc. Mdłości mi pomału mijają ale i tak nie były takie okropne bo w pierwszej ciąży to 3 miesiące wyjęte z życia i schudłam wtedy 5 kg... Teraz zaledwie 2 razy odwiedziłam toaletę
 
ja na wizycie tydzien temu 09.06 zapytałam - to powiedział ze wszystko jeszcze tam wrażliwe i przekrwione wiec lepiej delikatnie i uważać, ale że ciepło jest to można na lody ;) hehe
tyle ze to nie chodzi o mojego czy penetracje a bardziej o mnie :p :p bo takiej ochoty to jeszcze chyba nigdy nie miałam , a najbardziej boje się ze orgazm może przez skurcze coś tam dzidzi zaszkodzić
Ja się pytałam dopóki nie plamien i skurczy to mogę
 
Do 10tc ciąży nie miałam ochoty totalnie na seksy. Od dwóch tygodni ochota wzrasta :D Staramy się delikatnie ale nie zawsze wychodzi:p no i niektóre pozycje odpadają, bo jest ból. Nie powiem, troszkę później po zbliżeniu brzuch pobolewa, ale po badaniu ginekologicznym czasem boli bardziej.
 
reklama
Do 10tc ciąży nie miałam ochoty totalnie na seksy. Od dwóch tygodni ochota wzrasta :D Staramy się delikatnie ale nie zawsze wychodzi:p no i niektóre pozycje odpadają, bo jest ból. Nie powiem, troszkę później po zbliżeniu brzuch pobolewa, ale po badaniu ginekologicznym czasem boli bardziej.
no to ja poczekam może do wtorku niech się ginek wypowie czy wsio już tam oki
chociaż.. sprawiłam sobie test... i po dojściu pobolewa mnie brzuch. Ja wiem ze się tam macica rozwija i rozpycha, ale nie wiem czy takie właśnie skurcze orgazmowe nie zaszkodzą.. bo nie ma co ukrywac ze mnie pomogły - ale tylko na chwilke hahahaha
jeszcze taka rypnieta na seks to nigdy w zyciu nie bylam
 
Do góry