reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No to byłam na badaniach. Dzidzi żyje, serduszko super, ma 13mm :D tylko ja nie posiadam hormonów :sad: choćbym nie była w ciąży. Będę się w poniedziałek wciskać w kolejkę do endokrynologa, bo terminy są kilkuletnie. Śmiech na sali.
Dziewczyny, czy któraś z was ma lub miała podobnie? Proszę, pocieszcie człowieka, bo jak zwykle weekend będę cała w stresie.
Mam wynik 0,880 mlU/ml gdzie normy są takie:
0,350 - 4,940. Już wyczytuję cały internet w poszukiwaniu normy. Podobno na początku i w całym I trymestrze to może być niskie TSH. Zgłupiałam już. Idę w poniedziałek do endokrynologa.
.niskie tsh to nadczynnosc tarczycy. Niedoczynnosc mam ja niestety 3,4 pierwsze tsh ,3.2 drugie. Norma w ciazy do 2,5 Biore hormony.
Dla pocieszenia lepsza w ciazy jest nadczynnosc. Chociaz moim zdaniem wynik masz ok ,gdyby byl poniej 0,4 to by bylo zle. Nie masz co sie martwic :)

p.s klawiatura mi w tym lapku szwankuje :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam wynik 0,880 mlU/ml gdzie normy są takie:
0,350 - 4,940. Już wyczytuję cały internet w poszukiwaniu normy. Podobno na początku i w całym I trymestrze to może być niskie TSH. Zgłupiałam już. Idę w poniedziałek do endokrynologa.
0.880 norma !!!
Moje wrzucone widelki są przepisane z moich wynikow badan z diagnostyki
Do gornej granicy masz 1.44 a do dolnej granicy 0.87.
Wiec nie wiem co sobie wkręcasz [emoji16]
Screenshot_20190616-192526.jpeg
 
Nie jestem nerwus tylko szkoda ze dziewczyna niepotrzebnie się stresuje.
Wykrzyknik musi byc w zastępstwie podkreslenia - bo takowej funkcji obrobki tekstu tu nie ma :D
Chyba lepiej uspokoic ją zeby sobie czegoś nie wkręcała, niż liczyć wykrzykniki :p
Zauważyłam ,że straszny nerwus z Ciebie. Lepiej się nie mylić bo wykrzyknikami prosto w oko się dostanie hehe. Już radziłam meliske
 
Nie jestem nerwus tylko szkoda ze dziewczyna niepotrzebnie się stresuje.
Wykrzyknik musi byc w zastępstwie podkreslenia - bo takowej funkcji obrobki tekstu tu nie ma :D
Chyba lepiej uspokoic ją zeby sobie czegoś nie wkręcała, niż liczyć wykrzykniki :p
Hmmm.. na mnie taka forma przekazu by nie podziałała ,ale kto co lubi

Jak nie klawiatura w laptopie to telefon. Musiałam zmienić i pisać nie umiem ecchh ... Co do brzuszka ,widać z kilometra. We wtorek do Endo ,pewnie znów na krew da. Wydaje mi się ,że lepiej po lekach.
 
Ja tylko na tel.
A co do formy to wazne zeby tekst zgodny z prawdą. Albo sie przekona albo nie. Moge w razie wątpliwości zdjecia tych badan jej podrzucic.
Wkurza mnie ze wiecej na necie sie nawzajem ludzie nakrecają niz wyprowadzają z błędu. Tak jakby anonimowi czerpali z tego satysfakcje. No ale coz takich czasow dozylismy...
Komentowanie, krytykowanie, hejtowanie.. ehh
Hmmm.. na mnie taka forma przekazu by nie podziałała ,ale kto co lubi

Jak nie klawiatura w laptopie to telefon. Musiałam zmienić i pisać nie umiem ecchh ... Co do brzuszka ,widać z kilometra. We wtorek do Endo ,pewnie znów na krew da. Wydaje mi się ,że lepiej po lekach.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z wyborem szpitala do porodu? Jestem w temacie zielona, bo jeszcze nie rodziłam. W moim mieście jest szpital, który nie cieszy się dobrą renomą, 30 km dalej jest dużo lepszy szpital. Czy mogę sobie wybrać ten lepszy? Kiedy i komu to się zgłasza? Czy tak po prostu mam tam sobie pojechać i urodzić? I dotarło do mnie, że wybór lekarza, który nie pracuje w żadnym z tych szpitali chyba nie był najlepszą decyzją :( Mimo iż jest super fachowcem
 
U mnie dzisiaj 11+1 a brzuszka nie widac ;) byłam na weselu to znajomi ciagle nie dowierzali, ze nic nie widac jeszcze i brzuszek probowali wyczuc [emoji12][emoji23] co prawda przy obcislej sukience cos tam lekko od dolu sie kragli :) ale przy normalnych ciuchach nic a nic.
Dziewczyny, macie już brzuszki? Ja od samej owulacji mam powiększony. Kończę wreszcie dzisiaj 7 tydzień :-) :)
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z wyborem szpitala do porodu? Jestem w temacie zielona, bo jeszcze nie rodziłam. W moim mieście jest szpital, który nie cieszy się dobrą renomą, 30 km dalej jest dużo lepszy szpital. Czy mogę sobie wybrać ten lepszy? Kiedy i komu to się zgłasza? Czy tak po prostu mam tam sobie pojechać i urodzić? I dotarło do mnie, że wybór lekarza, który nie pracuje w żadnym z tych szpitali chyba nie był najlepszą decyzją :( Mimo iż jest super fachowcem
Jak się zaczyna poród to jedziesz do którego szpitala chcesz. Nic nie zgłaszasz wcześniej. Ja też nie mam lekarza, który pracuje w danym szpitalu. Nawet jakbyś takiego miała to i tak nie masz pewności, że akurat jak będziesz rodziła to będzie miał dyżur, więc nie ma się co przejmować.
 
Do góry