reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jestem przerażona... Właśnie moje miasto poinformowało że w wodzie wykryto baterię colli... Woda jest nie zdatna do spożycia, mycia owoców i warzyw, kąpieli, mycia rąk i naczyń. Ja piłam dziś herbatę do śniadania i teraz mam mega stres ☹️
 
Jestem przerażona... Właśnie moje miasto poinformowało że w wodzie wykryto baterię colli... Woda jest nie zdatna do spożycia, mycia owoców i warzyw, kąpieli, mycia rąk i naczyń. Ja piłam dziś herbatę do śniadania i teraz mam mega stres ☹
Moim zdaniem możesz być spokojna herbatę zalewałaś wrzątkiem a ta bakteria ginie w temp. 60 st
 
Mdłości już trochę przeszly, pryszczy nie mam ale nigdy nie miałam z tym problemu, piersi nie bolą i zrobiły się miękkie. Za to mam wielką ochotę na seks. Mogłabym nie schodzić z męża :D

Czekam na kolejną z bliźniakami
 
No to byłam na badaniach. Dzidzi żyje, serduszko super, ma 13mm :D tylko ja nie posiadam hormonów :sad: choćbym nie była w ciąży. Będę się w poniedziałek wciskać w kolejkę do endokrynologa, bo terminy są kilkuletnie. Śmiech na sali.
Dziewczyny, czy któraś z was ma lub miała podobnie? Proszę, pocieszcie człowieka, bo jak zwykle weekend będę cała w stresie.
 
Hej, u mnie wszystko niby ok, ale mam zadzwonić w poniedziałek po wynik cytologii, coś mam z szyjka... Nie mogę chodzić na basen i muszę bardzo dużo się oszczędzać bo łożysko lekko się odkleiło :(
 
Mam wynik 0,880 mlU/ml gdzie normy są takie:
0,350 - 4,940. Już wyczytuję cały internet w poszukiwaniu normy. Podobno na początku i w całym I trymestrze to może być niskie TSH. Zgłupiałam już. Idę w poniedziałek do endokrynologa.
 
reklama
No to byłam na badaniach. Dzidzi żyje, serduszko super, ma 13mm :D tylko ja nie posiadam hormonów :sad: choćbym nie była w ciąży. Będę się w poniedziałek wciskać w kolejkę do endokrynologa, bo terminy są kilkuletnie. Śmiech na sali.
Dziewczyny, czy któraś z was ma lub miała podobnie? Proszę, pocieszcie człowieka, bo jak zwykle weekend będę cała w stresie.
Według prawa jeśli pokażesz zaświadczenie o ciąży albo karte ciąży to w przychodni na nfz mają obowiązek przyjąć Cie tego samego dnia lub jeśli nie mają takiej możliwości to wyznaczają termin w ciągu paru dni.
Ale przecież wynik masz dobry, nie wiem o co chodzi. Na pewno endokrynolog powie, że wszystko OK.
 
Do góry