reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny czy wy orientujecie się może czym można się wspomóc w ciąży w nauce? Zawsze brałam plusssz active i glinkolav i super koncentracja a teraz to chyba wszystko odpada...;/
 
reklama
Tak wiem o tym że normy są inne. Ale moje labo ma normę do 2.5 i takie miałam A teraz nagle 3.07 w innym labo. Ważne są też ft3 I ft4, jeżeli są e normie to nie ma wielkiego problemu. A następna sprawa że normy ten dla kobiet w ciazy zmieniły się jakiś czas temu. Kilka lat temu były takie same jak dla kobiet nie w ciazy.
FT3 i FT4 zawsze miałam ok ale lekarze przy tym TSH zalecali euthyrox jak tylko przestawałam brać od razu leciało w górę. Wiesz nie koniecznie laboratorium może ci podskoczyło poprostu.. Zobaczę co endokrynolog powie. Ja w 2 ciążach brałam euthyrox i wszystko było ok.
 
Że tak powiem SZALONE !! :)
Nie było mnie chwilę...i dzisiaj nadrobiłam 56 stron !!

Witam nowe mamusie :)

Co u mnie... Byłam we wtorek na wizycie. Dzidzia jest, serduszko bije. Na zdjęciach już do "człowieka" podobne :) Już robiłam zakres wyników i praktycznie wszystko w normie. Mdłości ustały...
Wracając do dzieci, myślałam, że tu już cała galeria będzie, a tu nic.
Do grupy na fb kliknęłam o przyłączenie. Bardzo fajny pomysł !
Do tematów poruszanych gdy mnie nie było. Mam 34 lata, mam już dwójkę dzieci i jestem trzy lata po rozwodzie. Od roku w nowym związku i mam dochodzącą kolejną dwójkę dzieci :) Jest więc nas cała gromadka :) Jestem na obrotach całymi dniami. Niby na L4, ale z doskoku w pracy. Jak mam chwilę wolnego to jeżdżę 100 km na budowę bo tam już bliżej niż dalej i trzeba wiele rzeczy dopilnować. Weekendy co drugi mamy całą czwórkę dzieci a co drugi odpoczywam :)
 
Ja miałam raz w pierwszej ciąży. Później urodziłam 3 zdrowych chłopców. I nigdy tak się już nie wydarzyło.

Dzieki. Ja sie boje ze teraz bede miala drugi raz to. Dzieki za pocieszenie. Ponoc rzadko sie zdarza kolejby raz jednak zdarza oby mi sie nie przytrafiło :)
 
ja jeszcze do mam, które będą miały już 3 bejbi bądź mają większe gromadki czym wy jeździcie? U nas teraz będzie trójeczka więc trzeba samochód na większy zmienić a wyboru za bardzo nie ma w takich co by 3 foteliki się do tyłu zmieściły.
 
Witam wszystkie mamuski z tej grupy. I po cichu dołaczam. Termin koniec stycznia/poczatek lutego. Przy pierwszej ciazy 12 lat temu :-)) tez nalezalam do forum i bardzo lubilam ta wymiane wzajmenych doświdczeń i wsparcie. Pierwszej mlodosci juz nie jestem bo 37 lat na karku. Bardzo chcialam tego drugiego dziecka, niestety mąz bardzo niepocieszony. Przezywa chwilowy szok. No nic ma prawie 9miesiecy zeby oswoic sie z tą wiadomoscią :-)
 
Dziewczyny, które mają zaniki objawów! Ostatnio mdłości zniknęły mi na jakieś 5 dni zupełnie, później powróciły na razie na kilka dni. Piersi raz bolą mocno, a innym razem prawie wcale - też się mega stresowałam ale ale! Bylam wlasnie na USG i z maluchem wszystko w porządku! Widać już zarys małego człowieczka! To juz 9t1d termin na 30 grudzien/1 styczen;) Pytałam sie lekarza o to ustawanie objawów - powiedział ze to normalne, ze przychodzą i odchodzą falami i nigdy nie jest tak samo! Zatem uspokajam i was;) P.s. mam już karte ciazy i usg genetyczne juz za 3 tygodnie!!!!;)
To będziesz mieć w tym roku wystrzałowego sylwestra :D
 
ja jeszcze do mam, które będą miały już 3 bejbi bądź mają większe gromadki czym wy jeździcie? U nas teraz będzie trójeczka więc trzeba samochód na większy zmienić a wyboru za bardzo nie ma w takich co by 3 foteliki się do tyłu zmieściły.
Jeszcze wszystko przed nami, ale zmiana pewnie będzie. Mąż coś mówił opel Zafira?
 
reklama
Do góry