reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A chyba że psychiczne. [emoji4] tzn ja rozumiem jak ktoś ma problemy oczywiście. Ale nie rozumiem po co komuś jak problemu żadnego nie ma.... tym bardziej że dupek jak każdy lek ma też skutki uboczne... wiadomo jak ktoś musi to jak najbardziej, oby wszystko było dobrze. Ja nie muszę i nie biorę bo mnie zabija ten dupek [emoji28]
@karooszka lepsze psychiczne, uwierz nie które kobiety wołają same o dupka
 
reklama
Zaznaczę że oczywiście standardowo też dostalam receptę na 3 op. 2x1. Ale zjadłam pół i po konsultacji z innym lekarzem jak źle się czuje po nim to nie muszę.
 
Powiem jedno, lux med powinni zamknąć. Ja nie wiem, jak ci lekarze tam pracujący skończyli medycynę. Jestem po wizycie, trwała może 5 min. Pan podobniez ginekolog położnik zapisał datę ostatniej miesiączki, wyśmiał robienie bety w odstępie 72h, ze tylko co 48h ma sens, miał w d.. inf kiedy miałam owu, bo dziś od ostatniej miesiączki jest 5+4 i koniec. Jadę teraz do innego na usg, bo nie wytrzymam do wizyty u mojej w środę. Acha, nawet na betę nie dał mi skierowania, bo to wymysł i mogę sobie zrobić w lux med prywatnie za 59 zł... ehhh szkoda nerwów.
 
Hehehe to niezla "obsluga" [emoji28] . Ale śmiechem żartem to u mnie w mieście i w pobliżu nawet nie ma możliwości zrobić usg na NFZ czyli jak cię nie stać na wizyty prywatne to się nie dowiesz nic o dziecku..... parodia. No chyba że Leżysz w szpitalu.... To tam mają usg i może jak zechcą to zrobią.
Powiem jedno, lux med powinni zamknąć. Ja nie wiem, jak ci lekarze tam pracujący skończyli medycynę. Jestem po wizycie, trwała może 5 min. Pan podobniez ginekolog położnik zapisał datę ostatniej miesiączki, wyśmiał robienie bety w odstępie 72h, ze tylko co 48h ma sens, miał w d.. inf kiedy miałam owu, bo dziś od ostatniej miesiączki jest 5+4 i koniec. Jadę teraz do innego na usg, bo nie wytrzymam do wizyty u mojej w środę. Acha, nawet na betę nie dał mi skierowania, bo to wymysł i mogę sobie zrobić w lux med prywatnie za 59 zł... ehhh szkoda nerwów.
 
Powiem jedno, lux med powinni zamknąć. Ja nie wiem, jak ci lekarze tam pracujący skończyli medycynę. Jestem po wizycie, trwała może 5 min. Pan podobniez ginekolog położnik zapisał datę ostatniej miesiączki, wyśmiał robienie bety w odstępie 72h, ze tylko co 48h ma sens, miał w d.. inf kiedy miałam owu, bo dziś od ostatniej miesiączki jest 5+4 i koniec. Jadę teraz do innego na usg, bo nie wytrzymam do wizyty u mojej w środę. Acha, nawet na betę nie dał mi skierowania, bo to wymysł i mogę sobie zrobić w lux med prywatnie za 59 zł... ehhh szkoda nerwów.
wpółczuję, tylko nerwy..bardzo niecierpliwa jesteś :) ale jak masz tak się stresować to jedź. ja mam na 3 czerwca dopiero..chociaz też mam tak na zaś jakby się coś działo na 27 maj. Ale chyba nie pojadę bo boję się że serca nie będzie jescze widać i będę się stresować bardziej.
 
Musisz mieć pierwsza wizytę przed 10tc do becikowego, więc ja bym poszła już
To będzie w tej samej przychodni, więc tam już jest "ślad" że była wizyta :) chyba że się mylę i tak to nie działa. Tylko lekarz powiedział mi że kartę ciąży założy dopiero na kolejnej wizycie, to byłby 11 tydzień. Co o tym myślicie? Nie za późno?
 
reklama
To będzie w tej samej przychodni, więc tam już jest "ślad" że była wizyta :) chyba że się mylę i tak to nie działa. Tylko lekarz powiedział mi że kartę ciąży założy dopiero na kolejnej wizycie, to byłby 11 tydzień. Co o tym myślicie? Nie za późno?

Powinien być ślad.
Ja byłam wczoraj, 6 tc i 3 dzień i mam już kartę ciąży. Wizyta prywatna, ale trochę że względu na wyjazd chyba to zrobila. Chociaż wcześniej ok 7 tc mi zakładała. Na NFZ w pierwszej ciąży jakoś późno mi założyli.
 
Do góry