reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

W pierwszej ciąży poszłam w 4tc był sam pęcherzyk potem szłam w 7 tc i było już widać serduszko. Teraz jak byłam w drugiej ciąży jakoś 4+4 to był sam pęcherzyk i mała kropeczka ale nie pwoedzial że to zarodek bo za wcześnie. Idę 21 mam nadzieję że będzie widać serce.
Ale przy ilu to było mm to nie pamiętam.
Ty masz dzisiaj 5+4, a ja 5+5, tez ide 21. Teraz jeszcze tylko dotrwać do tego 21. A jak byłaś ostatnio, to pamiętasz ile mm miał pęcherzyk?
 
reklama
A nie macie zdjęć. Poprzednich ciąż?? Tam jest napisane wszystko. Ja znowu plemię. Mam nadzieję że oczyszcza się po wczoraj ..... :(
 
A nie macie zdjęć. Poprzednich ciąż?? Tam jest napisane wszystko. Ja znowu plemię. Mam nadzieję że oczyszcza się po wczoraj ..... :(
Mam u mnie w ciąży z synem miałam tak
IMG_20190512_151720.jpg
 
Ja jutro wybieram się na drugą betę sprawdzić przyrost. Oby rosło jak należy.
 
reklama
Do góry