reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Bedze dobrze ... Ja mam na 21 i niewiem czy nie pujde na zwolnienie... Ja chodziłam prywatnie w pierwszej nie mam ani jednego zdjęcia z usg tylko na tel zrobiłam z kartki co byłam na planetarnych w 13 tygodniu
 
reklama
Bedze dobrze ... Ja mam na 21 i niewiem czy nie pujde na zwolnienie... Ja chodziłam prywatnie w pierwszej nie mam ani jednego zdjęcia z usg tylko na tel zrobiłam z kartki co byłam na planetarnych w 13 tygodniu
Ja miałam jak chodziłam prywatnie z każdego. Ja chcę pracować do konca czerwca. Jestem nauczycielem chce zamknąć rok.
Ja mam 21 na 18.30 a Ty?
 
Ja miałam jak chodziłam prywatnie z każdego. Ja chcę pracować do konca czerwca. Jestem nauczycielem chce zamknąć rok.
Ja mam 21 na 18.30 a Ty?
Tez myślałam zeby przynajmniej do końca czerwca pracować. Pracuje w banku, wiec w sumie ciężko nie mam, ale są czasem stresujące sytuacje
 
Tez myślałam zeby przynajmniej do końca czerwca pracować. Pracuje w banku, wiec w sumie ciężko nie mam, ale są czasem stresujące sytuacje
Kochana! Jak Ty w banku pracujesz to idź już, bo to „czasem” to jest cztery razy dziennie ;) z doświadczenia wiem, że klienci w banku potrafią myć mega mili dla doradcy/kasjera..
 
Kochana! Jak Ty w banku pracujesz to idź już, bo to „czasem” to jest cztery razy dziennie ;) z doświadczenia wiem, że klienci w banku potrafią myć mega mili dla doradcy/kasjera..
Haha nie jest tak źle, mój oddział akurat jest bardzo specyficzny, pracownicy innych oddziałów marzą zeby u nas pracować :D Zdecydowanie więcej zabawnych sytuacji niż tych stresowych :) a zwolnienia chyba bym i tak nie dostała na razie, skoro nie widać jeszcze zarodka.
 
Ja dostalam zwolnienie razem ze skierowaniem na bhcg mimo tego że moja praca również jest raczej siedząca ale czasami stresująca. Pracuję w Plusie i Cyfrowym Polsacie. Aż jestem w szoku bo nigdy w przychodni nie wypisuje zwolnień. Zawsze prywatnie. Ale jak dają to trzeba brać [emoji28] A że mam plamienia to dobrze zrobiłam
 
Czesc dziewczyny przykro czytac ze macie obawy i stres przed wizyta u gina i plamienia. Jednak stres to nie jest dobry dla ciazy.
Ja mam 33 lata za 2 miesiace. To moja 4 ciaza. ( mam 10 l corke 7 l synka i prawie 4 l corke). W wakacje przeprowadzamy sie na wiekszy metraz. Nie pracuje. Jestem z Olsztyna.
Nie mam jak narazie mdlosci ani zlego samopoczucia a tym bardziej plamienia. Piersi tez mnie nie bola ale sa pelniejsze, duzo odpoczywam,bo zauwazylam ze szybciej sie męczę. Jesli chodzi o jedzenie to nic sie nie zmienilo.
Nic sie nie stresuje. Beta przyrosla 180%po50h .u lekarza bylam to nic jeszcze nie widzial. W pon mam badanie bhcg u innego lekarza. Bo chodze do 2 . (A wczesniej robilam prywatnie badania.)kolejne usg 23 .04. I tak po cichu marzymy z partnerem o blizniakach. Dzieci nie wiedza ze rosnie fasolka. Powiemy im ok 10 tc .
Zycze milego wieczoru i samych dobrych wiesci z wizyt ginekologicznych
 
reklama
Jestem w szpitalu. Pobierali mi krew godzinę temu i teraz znowu. Cos ta siostra mowila "nicht gut" jeszcze z lekarzem się nie widziałam. Umieram ze strachu..
 
Do góry