reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny!
Byłam dziś u doktorka. Ostatnia miesiączka 28 marca, wyliczył poród na 2 stycznia. 6t1d :) widziałam maleńki zarodek! 24 maja na kolejne USG. Doktorek powiedział, że 9 tydzień to taki decydujący, jak w 9 będzie dobrze to już dobrze być powinno :) i powiedział mi bardzo ważna rzecz: trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze, bo jak się nie będzie w to wierzyć, to dobrze nie będzie. Tak wiec, moje drogie wierzcie, że wszystko jest dobrze i tak tez będzie ;)
Ale super wiadomość! Gratuluje i marze o tym zeby zobaczyć i usłyszeć to samo :D
 
reklama
Cześć nieśmiało dołącze
Wg kalkulatora ciąży, termin na 20stycznia
W pon mam lekarza i mega się stresuje
To moja 3 ciąża, pierwsza nieplanowana, ale już się mega cieszę
 
Cześć dziewczyny!
Byłam dziś u doktorka. Ostatnia miesiączka 28 marca, wyliczył poród na 2 stycznia. 6t1d :) widziałam maleńki zarodek! 24 maja na kolejne USG. Doktorek powiedział, że 9 tydzień to taki decydujący, jak w 9 będzie dobrze to już dobrze być powinno :) i powiedział mi bardzo ważna rzecz: trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze, bo jak się nie będzie w to wierzyć, to dobrze nie będzie. Tak wiec, moje drogie wierzcie, że wszystko jest dobrze i tak tez będzie ;)
A widziałaś serduszko?
 
Cześć dziewczyny!
Byłam dziś u doktorka. Ostatnia miesiączka 28 marca, wyliczył poród na 2 stycznia. 6t1d :) widziałam maleńki zarodek! 24 maja na kolejne USG. Doktorek powiedział, że 9 tydzień to taki decydujący, jak w 9 będzie dobrze to już dobrze być powinno :) i powiedział mi bardzo ważna rzecz: trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze, bo jak się nie będzie w to wierzyć, to dobrze nie będzie. Tak wiec, moje drogie wierzcie, że wszystko jest dobrze i tak tez będzie ;)
Fajnie, że wszystko jest dobrze :) Też miałam @ 28 marca, ciekawe jaki mi termin lekarz wyliczy;)
 
reklama
Do góry