reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny dołączam do ekipy ;) Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 8 i 5 lat. Teraz 3 bejbi chociaż nie do końca planowane co mnie przeraża..mam 33 lata i też mam sporo obaw co do swojego wieku :( czy jest mamusia w podobnym wieku co ja?
Cześć :) Ja też mam 33 lata, ale to moja pierwsza ciąża.
Na kiedy masz termin? :)
 
reklama
Hej dziewczyny dołączam do ekipy ;) Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 8 i 5 lat. Teraz 3 bejbi chociaż nie do końca planowane co mnie przeraża..mam 33 lata i też mam sporo obaw co do swojego wieku :( czy jest mamusia w podobnym wieku co ja?

Ja mam 32 i to moja pierwsza ciąża :) nawet mi nie przyszło do głowy martwić się wiekiem ;)
 
hehe a ja zawsze byłam schizolem .... zastanawiam się nad testami NIFTY i pewnie je wykonam. Narazie na spokojnie czekam na pierwszą wizytę mam 20stego maja.
 
Hej dziewczyny dołączam do ekipy ;) Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 8 i 5 lat. Teraz 3 bejbi chociaż nie do końca planowane co mnie przeraża..mam 33 lata i też mam sporo obaw co do swojego wieku :( czy jest mamusia w podobnym wieku co ja?
Hej, ja mam 31 ;)
 
Dzień dobry dziewczyny jak samopoczucie?
Ja kończę w tym roku 35 lat mam synka lat 8 który już wie że będzie dzidziuś.
U mnie to troche skomplikowane jest to moja 5 ciaza A mam tylko 1 dziecko statystyka fatalna. Teraz też się bardzo boję bo poprzednie ciążę puste jajo plodowe i 2 przestawalo bic serduszko około 7tyg.
 
Dzień dobry dziewczyny jak samopoczucie?
Ja kończę w tym roku 35 lat mam synka lat 8 który już wie że będzie dzidziuś.
U mnie to troche skomplikowane jest to moja 5 ciaza A mam tylko 1 dziecko statystyka fatalna. Teraz też się bardzo boję bo poprzednie ciążę puste jajo plodowe i 2 przestawalo bic serduszko około 7tyg.

Oby tym razem wszystko było w porządku

U mnie samopoczucie okej, ale dopiero zaczynam 5 tydzień. Najbardziej mi dokuczają piersi - są spuchnięte i źle mi się śpi. W ciągu dnia jak noszę biustonosz to kompletnie ich nie czuję, gorzej w nocy...
 
reklama
Oby tym razem wszystko było w porządku

U mnie samopoczucie okej, ale dopiero zaczynam 5 tydzień. Najbardziej mi dokuczają piersi - są spuchnięte i źle mi się śpi. W ciągu dnia jak noszę biustonosz to kompletnie ich nie czuję, gorzej w nocy...

U mnie też tylko piersi.
A jak z jedzeniem? Ja w ogóle nie jestem głodna i na nic nie mam ochoty martwi mnie to troszkę.
 
Do góry