reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Odstawilam duphaston i luteine, lekarz powiedział że w ciągu koło 3 dni to plamienie powinno się zmienić w okres i w czwartek mam być na wizycie żeby zacząć z nowym cyklem
Jesteśmy znów pełni nadziei, ale teraz podejdę do tego spokojniej, tzn do czekania na okres, robienia testu a potem badania bety żeby za wcześnie się nie cieszyc
Nie zdążyłam dostać normalnego okresu po poronieniu a 3 tygodnie po tym jak zaczęłam plamić już miałam owulację. Właśnie podobno po poronieniu samoistnym najłatwiej zajść w ciążę od razu. Tak więc trzymam kciuki i uda się następnym razem.
 
reklama
Odstawilam duphaston i luteine, lekarz powiedział że w ciągu koło 3 dni to plamienie powinno się zmienić w okres i w czwartek mam być na wizycie żeby zacząć z nowym cyklem
Jesteśmy znów pełni nadziei, ale teraz podejdę do tego spokojniej, tzn do czekania na okres, robienia testu a potem badania bety żeby za wcześnie się nie cieszyc

Powodzenia w kolejnym cyklu
 
Ale to wspaniale że od razu udało Ci się po tym zajsc:) lekarz mi powiedział że od razu próbujemy dalej, bo jeśli się pierwsze iui udało to mam latwosc zajścia. W ciagu kilku dni powinnam mieć @ i zaczynamy od nowa obserwować cykl i stymulować
Przykro mi.. Trzymam kciuki żeby udało się następny razem
 
Ech chyba nic z tego w tym miesiącu. Dziś 14 dni po owulacji, 35 dzień cyklu, więc chyba w tym miesiącu nici z dwóch kresek. Ale może to i dobrze bo poronilam dopiero 1 kwietnia i jeszcze nie miałam pierwszego okresu.
 
Odstawilam duphaston i luteine, lekarz powiedział że w ciągu koło 3 dni to plamienie powinno się zmienić w okres i w czwartek mam być na wizycie żeby zacząć z nowym cyklem
Jesteśmy znów pełni nadziei, ale teraz podejdę do tego spokojniej, tzn do czekania na okres, robienia testu a potem badania bety żeby za wcześnie się nie cieszyc
Powodzenia! Mam nadzieję, że w „lutowych mamach 2020” będziemy mogły Cię znaleźć ;)
 
Odstawilam duphaston i luteine, lekarz powiedział że w ciągu koło 3 dni to plamienie powinno się zmienić w okres i w czwartek mam być na wizycie żeby zacząć z nowym cyklem
Jesteśmy znów pełni nadziei, ale teraz podejdę do tego spokojniej, tzn do czekania na okres, robienia testu a potem badania bety żeby za wcześnie się nie cieszyc
Powodzenia w następnym cyklu :)
 
reklama
Do góry