reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja mam takie głupie pytanie... skoro w nocy wstaję na siku ze 3 razy to jak mam prawidłowo oddać mocz do badania? Po pierwsze rano juz po tym moim maratonie nie zawsze jeszcze mam co oddawać, a po drugie ten mocz nie jest chyba hmm "pełnowartościowy". Mogłabym pobrać probkę tego moczu nocnego, ale wtedy dużo czasu minęłoby zanim wyląduje w laboratorium. Mam dylemat :D
Ja też kiedyś zastanawiałam się nad tym i podobno to ma być mocz jak już rzeczywiście wstajesz rano z łóżka, mimo, że w nocy kilka razy korzystało się z toalety ;)
 
reklama
U mnie ciśnienie na codzień 80/50, więc wiecznie boli mnie głowa i bez wypicia choć jednej herbaty nie mogę funkcjonować. Przed wizytą zwykle koło 120/60, ale raz miałam 138/80, chyba przed prenatalnym.
Jak ja bym miała takie ciśnienie, to już bym wiedziała co z tym zrobić, żeby je podnieść. Tymczasem muszę się strasznie ograniczać w żywieniu.
Potraw prawie wcale nie solę, najlepiej nie jeść smażonego itd. Męczące...
 
Koleżanki ten urosept to tak jak na ulotce 3x2 czy może mniej zanim trafię do lekarza? Wczoraj wbrew zapowiedziom zjadłam jedna na wieczór
Aguara mi lekarz zalecił urosept 3x dziennie po 2 tabletki ale max 5 dni brania. Mialam bezobjawowe zapalenie jakies i na kolejnej wizycie juz brak bakterii
 
Ja też kiedyś zastanawiałam się nad tym i podobno to ma być mocz jak już rzeczywiście wstajesz rano z łóżka, mimo, że w nocy kilka razy korzystało się z toalety ;)
Pytałam się o to lekarza powiedział, ze to normalne ze wstajemy kilka razy w nocy na siku i aby starac sie aby ten w pojemniczku to taki minimum 2 godzinny mocz z naszego pecherza i nie przetrzymywac go dlugo. Ja zawsze wstaje o 7.15 a na 7.30 juz mocz mam w laboratorium.
 
reklama
Do góry