reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Doczekasz się. Fakt to uspokaja, ale z drugiej strony jak mnie wali w szyjke macicy i w pęcherz to się boję, że zara zacznę rodzić. A gdzie masz łożysko ? Bo ja mam z tyłu. Zabawne, że jak pójdzie wysoko to mam taką "martwą cześć" brzucha gdzie nic nie czuje. Mój czuje od zewnątrz a ja jej nie. Nawet widać ruchy, a ja tam po prostu nie mam czucia czy jak.
Nie wiem gdzie mam łożysko, możliwe ze mowil ktos ale nie zwróciłam na to uwagi. Jak, pisalam na pewno jest to nieprzyjemne i boli, ale odrobine uspokaja. Ja bym chciala czuc, moj maz takze a texty ze on u bratowej juz czul na tym etapie bynajmniej mnie wkorwiaja.
 
Nie wiem gdzie mam łożysko, możliwe ze mowil ktos ale nie zwróciłam na to uwagi. Jak, pisalam na pewno jest to nieprzyjemne i boli, ale odrobine uspokaja. Ja bym chciala czuc, moj maz takze a texty ze on u bratowej juz czul na tym etapie bynajmniej mnie wkorwiaja.
No tak ale to nie zależy od Ciebie tylko od twojej budowy, jak masz z przodu łożysko to później poczujesz, dziecko może leżeć tyłem, albo śpi. Podobno są przypadki że przespi całą ciążę. Może też kopać jak śpisz i się tak wymieniacie. Ty wstajesz ono śpi. Może po prostu to nocny marek albo śpioch.
 
Witam się i ja. Wczoraj miałam taki dzień przyszłam z małym że szkoły okazało się że piórnik zostawil. Więc wróciliśmy naszczesicie się znalazł. Rano butelki filtrującej nie mogłam znaleźć - była w szkole. A w tamtym tyg zgubił zeszyt. Ta pierwsza klasa mnie wykończyć [emoji23][emoji848]

Ja mam dziś okropny katar, aż łzy mi lecą gdzieś się zaziebilam [emoji24] robię inhalacje sobie i syrop z czarnego bzu pije. Mam nadzieję że mi przejdzie.

Dzis równo 27 tc z Om.
 
Witam się i ja. Wczoraj miałam taki dzień przyszłam z małym że szkoły okazało się że piórnik zostawil. Więc wróciliśmy naszczesicie się znalazł. Rano butelki filtrującej nie mogłam znaleźć - była w szkole. A w tamtym tyg zgubił zeszyt. Ta pierwsza klasa mnie wykończyć [emoji23][emoji848]

Ja mam dziś okropny katar, aż łzy mi lecą gdzieś się zaziebilam [emoji24] robię inhalacje sobie i syrop z czarnego bzu pije. Mam nadzieję że mi przejdzie.

Dzis równo 27 tc z Om.
Z całego serducha życzę powrotu do zdrowia.
Ja wszystko przeżyje, ale katar to najgorsza choroba świata.
 
Witam się i ja. Wczoraj miałam taki dzień przyszłam z małym że szkoły okazało się że piórnik zostawil. Więc wróciliśmy naszczesicie się znalazł. Rano butelki filtrującej nie mogłam znaleźć - była w szkole. A w tamtym tyg zgubił zeszyt. Ta pierwsza klasa mnie wykończyć [emoji23][emoji848]

Ja mam dziś okropny katar, aż łzy mi lecą gdzieś się zaziebilam [emoji24] robię inhalacje sobie i syrop z czarnego bzu pije. Mam nadzieję że mi przejdzie.

Dzis równo 27 tc z Om.
Polecam syrop z cebuli i czosnku :-)
 
reklama
Wierz ja go nie czuje. Jak mówicie Wy czy kolezanki ze cos ugniata i tp. Wiadomo ze to boli i inaczej nie myślę, ale jednak sie czuje ja to tak w 100% nie czuje i moze nie wierzę ze on bd? Choć wiem ze niestety jak nawet sie czuje dzidzie to 100%pewnosci ze jest ok nie ma niestety, a ja go nie czuje to jakby go nie bylo.
Czesc, mozesz mi wierzyc bądz nie, ale moje dwie poprzednie ciąże byly wlasnie takie "spokojne"... Odczuwalam ruchy dopiero w zaawansowanej ciąży (III trym.), to dopiero teraz czuje ruchy gdzies mniej więcej od 16 - 17 tygodnia i to tak daje porządnie czadu ze az mnie to dziwi ze do tego stopnia... Nawet mnie to martwi czy to normalne...
Jesli Twojego lekarza to nie martwi, nic nie mowi to powinno byc wszystko w porządku. Zapewne niedlugo zaczniesz odczuwac ruchy, nie martw sie.
 
Do góry