reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Mustbe jeśli przyjmujesz już luteinę to już nic więcej nie możesz zrobić, tylko spróbować odpocząć i w miarę możliwości (choć to nie łatwe) nie denerwować się. W środę powtórz betę i zobaczysz czy przyrost jest dobry. Na razie beta ładnie wygląda, a przy biochemicznej były by chyba mniejsze przyrosty. Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Lekarz dołożył mi duphaston. Co ma być to będzie. Poplacze i będziemy walczyć dalej. A może jeszcze nie jest za pozno
Mustbe jeśli przyjmujesz już luteinę to już nic więcej nie możesz zrobić, tylko spróbować odpocząć i w miarę możliwości (choć to nie łatwe) nie denerwować się. W środę powtórz betę i zobaczysz czy przyrost jest dobry. Na razie beta ładnie wygląda, a przy biochemicznej były by chyba mniejsze przyrosty. Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
Ja miałam inseminacje 10 kwietnia
U mnie nie ma krwi (przynajmniej na razie) tylko brunatne-brązowa barwa i nie jest gęsta bardziej jak woda. Czytalam że przy CB przyrosty bety są nawet kilka dni po pronieniu. Spotkalyscie się z tym?
U mnie w dniu rozpoczenia CB beta 140 a dwa dni potem 120.
 
reklama
Do góry