reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie mieszkam za granica i tak mi tu mówiła ginekolog. Oczywiście że dużo kobiet lata i nic się nie dzieje ale są i takie co lata i się dzieje. Mówię tylko i wyłącznie o sobie że ryzyka ja bym nie podjela, bo jak coś to bym sobie tego nie wybaczyła, ale tak jak mówię wiele kobiet lata i jest wszystko dobrze.
Obecnie drugi lekarz nie widzi powodów aby nie lecieć. Akurat prowadził moje 2 ciążę i jej ufam. Ciąża to nie choroba!!!!!!!
 
Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! Trzeba myśleć pozytywnie. Jestem w wami, piszcie jak będziecie wiedziały wyniki.

Obecnie drugi lekarz nie widzi powodów aby nie lecieć. Akurat prowadził moje 2 ciążę i jej ufam. Ciąża to nie choroba!!!!!!!
Ale dlaczego od razu się denerwujesz. Ja napisałam że to moja opinia, każdy robi jak uważa. Oczywiście że ciąża to nie choroba dlatego np mam zamiar pracować do końca 2trymestru (później mi nie wolno przez ryzyko zawodowe, nie mam pracy w biurze) o ile wszystko będzie dobrze. Wyrażam swoją opinię do której mam prawo, wolę dmuchać na zimne, gdyż być może jak nie ta ciąża to w inną już nigdy nie zajdę, więc mam inne podejście, a wiem że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na zmianę ciśnień które występuje w samolocie podczas lotu. Dlatego każdy przypadek jest inny, to tak jak jedni mają chorobę lokomocyjna inni nie.
 
Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! Trzeba myśleć pozytywnie. Jestem w wami, piszcie jak będziecie wiedziały wyniki.


Ale dlaczego od razu się denerwujesz. Ja napisałam że to moja opinia, każdy robi jak uważa. Oczywiście że ciąża to nie choroba dlatego np mam zamiar pracować do końca 2trymestru (później mi nie wolno przez ryzyko zawodowe, nie mam pracy w biurze) o ile wszystko będzie dobrze. Wyrażam swoją opinię do której mam prawo, wolę dmuchać na zimne, gdyż być może jak nie ta ciąża to w inną już nigdy nie zajdę, więc mam inne podejście, a wiem że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na zmianę ciśnień które występuje w samolocie podczas lotu. Dlatego każdy przypadek jest inny, to tak jak jedni mają chorobę lokomocyjna inni nie.
Malaik bo mam awersje na ludzi którym powie się raz, a oni i tak próbują pokazać, że wiedzą lepiej!!!
 
Dziewczyny jadę do lekarza nie będę czekać do czwartku niech dziś sprawdzi co jest że cały czas są te plemienia dziś były nawet czerwone. Nie będę się dłużej denerwować, A może niepotrzebnie biorę tyle leków.
Dam znać jak wrócę
Jesteś już po? Coś wiadomo? :*
 
Dziewczyny dajcie spokoj. Nie kloćcie sie. To nie ma sensu. Każda zrobi jak uważa A my powinnyśmy się wspierać, i trzymać razem. Tylko my wiemy co teraz przeżywa kazda z nas. Nie wymieniajmy się aż tak ostro sugestiami...
 
Cześć dziewczynki, myślę że moge już do was dołączyć, test pokazał 2 grube kreseczki. W czwartek smigam do lekarza, ajutro na betę
Mam nadzieję ze nie bedzie tak jak w marcu
 

Załączniki

  • IMG_20190513_173613.jpg
    IMG_20190513_173613.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry