reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej czy miala ktoras USG połówkowe w 18+4? (18+4 według OM, według tego pierwszego USG prenatalnego termin porodu jest o tydzień szybciej czyli bylobu to 19+4 według wielkości z usg)
Mi powiedzieli ze tj z wa wczesenie na badniana 2 trymestru. Chceli z om 19+1 ale zdecydowanie lepsze i wiarygosniejsze badanie będzie później i ide we wt to bedzie 20+4
 
reklama
Mój facet jeździ po okolicznych wsiach i szuka wody. Dramat. Patrzcie jak wygląda u mnie dział wody Auchan. Jak któraś z was jest na trasie rzeki ścieków to polecam już robić zapas, bo potem was ludzie zadepczą staranują i nie będą patrzeć na ciążę. Niby rano była dostawa, a niby już po 2 wózki znów wywozili. Zobacz załącznik 1015764
U nas było podobnie jak wykryli w wodociagach baterię colli... W moim mieście wody w żadnym sklepie nie dało się kupić, jeździliśmy do drugiego miasta oddalonego o 10 km. Później miasto wozilo wodę w beczkowozach... Masakra jakaś!
 
26 cm 330g [emoji170] sliczne profilowe foto synka [emoji7][emoji7][emoji7]
20190829_104728.jpeg
 
No tak, wiem właśnie że między 18-22. Wiec jesli jestem 18+4 om (czyli to jest czwarty dzien dziewiętnastego tygodnia , 18 skończonych) to powinno byc ok?

Tu nie chodzi o ok, tylko o to że im większe dziecko tym większa wiarygodność i więcej fi oceny. Zobacz, Salsa podała wyzej zdjęcie z 21 tygodnia, o ile pamiętam. Synuś ma 330 gram i całe 26 cm, u ciebie będzie po prostu znacznie mniejszy dzidziuś do oceny. I to tylko o to chodzi.
Więc nie będzie źle, jeśli masz już termin ustalony, lekarz wykona badanie, a jeśli nie masz terminu to warto poczekac te dwa - trzy tygodnie. Pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
no jaja sobie robi. A ile na to czasu miala?
Od 17 lipca
Mój facet jeździ po okolicznych wsiach i szuka wody. Dramat. Patrzcie jak wygląda u mnie dział wody Auchan. Jak któraś z was jest na trasie rzeki ścieków to polecam już robić zapas, bo potem was ludzie zadepczą staranują i nie będą patrzeć na ciążę. Niby rano była dostawa, a niby już po 2 wózki znów wywozili. Zobacz załącznik 1015764
Masakra jak jakaś katastrofa normalnie [emoji3525]
26 cm 330g [emoji170] sliczne profilowe foto synka [emoji7][emoji7][emoji7] Zobacz załącznik 1015806
A który masz tc?



Ja miałam prenatalne w 11tc a polowkowe 20+5 tc
 
Do góry