reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziś byłam w Lidlu i kupiłam paczkę z dwiema sztukami body dla maluszka. Ustawiam się na końcu długiej kolejki, a tu nagle kasjerka mnie woła. Zdziwiłam się o co chodzi, a ona znów do mnie, że mam podejść i pyta się czy jestem w ciąży. Odpowiadam, że tak i wszyscy z kolejki lustrują mnie wzrokiem. Ale skasowała mi te body i nie musiałam stać w kolejce :) Pierwszy raz byłam gdzieś przepuszczona:)Do tej pory nawet w tramwaju nikt nie ustąpił miejsca, a tu taka niespodzianka;)
Mnie też już spotkało to dwa razy :-) Raz w kolejce w aptece drugi w kolejce do kasy PKP. Zazwyczaj jednak jak ktoś w kolejce spojrzy na brzuch szybko odwraca się i niby nie widział ;-)
 
reklama
Mnie jeszcze ani razu nikt nie przepyscił. Raz tylko Pani kasjerka skomentowała, że w ciąży to dam radę pozrec pół kilo szprotek. Czyli widziała, ale nie reagowała, a raz dziadki z wycieczki chcieli mnie puścić w kolejce do lodów, ale przyszła baba i oznajmiła że cała wycieczka jest na jeden paragon i nie da rady. Xd W Auchan jest pierwszeństwo dla kobiet w ciąży i zamierzam z niego korzystać i niech psioczą.
 
Cześć styczniowe mamy! Razem z moją pociechą niewiadomej jeszcze płci pozdrawiamy serdecznie :) termin 18.01, oby szybko zleciało, bo ciąża to zdecydowanie nie jest mój ulubiony stan :)
 
@OlaeS dlaczego? Która to Twoja ciąża?
Mnie jeszcze ani razu nikt nie przepyscił. Raz tylko Pani kasjerka skomentowała, że w ciąży to dam radę pozrec pół kilo szprotek. Czyli widziała, ale nie reagowała, a raz dziadki z wycieczki chcieli mnie puścić w kolejce do lodów, ale przyszła baba i oznajmiła że cała wycieczka jest na jeden paragon i nie da rady. Xd W Auchan jest pierwszeństwo dla kobiet w ciąży i zamierzam z niego korzystać i niech psioczą.
A jak zamierzasz to zrobić w Auchanie? Może i u mnie się da?
 
Dziefcynki. Stary mial przedwczoraj wypadek samochodowy. Jak tylko wsio poogarniam - to zaktualizuje liste [emoji8]
Ps. Nic mu nie jest za bardzo, poobijany ostro, auto rozbite w uj a ja nadrabiam jeszcze za niego w firmie.
Śmieje sie że za mała kwota ubezpieczenia to musi żyć [emoji6] nie ma wyjscia
 
@OlaeS dlaczego? Która to Twoja ciąża?

A jak zamierzasz to zrobić w Auchanie? Może i u mnie się da?
Wepchnac się na początek jak cham, a jak ktoś będzie miał sapy to na kasie jest znak pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, mogę też pomachac kartą ciąży xd o swoje prawa trzeba walczyć. Oczywiście wszystko tak żeby nie wszczynać awantur :) zobaczę co mi wyjdzie z tego eksperymentu społecznego :) dziś 19+0, 20 tc wdl preglife :)
 

Załączniki

  • IMG_20190824_160434.jpg
    IMG_20190824_160434.jpg
    174,2 KB · Wyświetleń: 75
@OlaeS dlaczego? Która to Twoja ciąża?

A jak zamierzasz to zrobić w Auchanie? Może i u mnie się da?
Mnie w pierwszej ciąży nie przepuscili a byłam już w 8 miesiącu taka awanturę zrobiłam że do kierownika poszłam. Bo chodziło o to że ktoś mi się wpierd... W kolejkę i wlazl przede mną a kasjerka nic to zaczęłam się kłócić i nie chciała mnie skasować wiex poszłam do kierownika
 
reklama
Do góry