reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Gratulacje!;) Mam pytanko do dziewczyn ktore juz mialy prenatalne- czy u was tez jak u Malinkaa123 był badany i opisany przewód żylny? U mnie tylko tętno i zastanawiam się od czego to zalezy...
Ja mam w opisie tylko napisane PIV przewodu zylnego 1,07 ale nie wiem zupełnie o co chodzi...
 
Ja mam w opisie tylko napisane PIV przewodu zylnego 1,07 ale nie wiem zupełnie o co chodzi...
Ej sorrki mam tabelkę taką
Ja mam w opisie tylko napisane PIV przewodu zylnego 1,07 ale nie wiem zupełnie o co chodzi...
Sorrki mam jeszcze taką tabelkę
Gratulacje!;) Mam pytanko do dziewczyn ktore juz mialy prenatalne- czy u was tez jak u Malinkaa123 był badany i opisany przewód żylny? U mnie tylko tętno i zastanawiam się od czego to zalezy...
Nie sorrki mam tabelkę taką jeszcze gdzie jest wszystko opisane
 
15633650674254786420208221547119.jpg
 
Gratulacje!;) Mam pytanko do dziewczyn ktore juz mialy prenatalne- czy u was tez jak u Malinkaa123 był badany i opisany przewód żylny? U mnie tylko tętno i zastanawiam się od czego to zalezy...
Jak widać co poradnia to inaczej. Mi nic nie tlumaczono, byłam tylko chwilę i później dostałam opis. A Kasik1p3 nawet ma opis położenia łożyska, wód płodowych itp. :-) :)
 
No w końcu mam wyniki pappy. Nie umiem w pełni interpretować, dowiem się jutro na usg, póki co widzę że zarówno wolne beta-HCG jak i pappę mam zaniżoną. Robiłam w 12w0 i mam:

wolne beta-HCG 27,07 lU/l mediana 39,33
pappa 2,10 l/Ul mediana 2,6
 
reklama
Nic nie widzisz i nic sie nie dopatruj [emoji1]
Najwazniejsze jest USG dzidzi. Papa jest głupia
No w końcu mam wyniki pappy. Nie umiem w pełni interpretować, dowiem się jutro na usg, póki co widzę że zarówno wolne beta-HCG jak i pappę mam zaniżoną. Robiłam w 12w0 i mam:

wolne beta-HCG 27,07 lU/l mediana 39,33
pappa 2,10 l/Ul mediana 2,6
 
Do góry