reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny! Czytam Was od praktycznie samego początku, ale jakoś się nie odzywałam...
Termin mam na 6.01, na ostatniej wizycie waga pokazywała mi -3,6 kg, w piątek kolejna, ciekawe czy nadal spada czy już idzie do przodu. Mam słaby apetyt, jem w zasadzie owoce :p Od mięsa mnie odrzuca, kawa mi nie smakuje od kilku dni.
Trzymam za Was wszystkie kciuki. Ja się narazie bardziej martwię niż cieszę i jeszcze to chyba do mnie nie dociera :( poza tym mieszkam w obcym mieście i nie mam tu za bardzo żadnej bratniej duszy, może to ta kwestia że nie ma z kim pogadać, ehh...
 
No to juz masz Nas :) witaj
Ja jestem wiecznie na wyjazdach i tez nie mam z kim pogadac o obawach itp
Cześć dziewczyny! Czytam Was od praktycznie samego początku, ale jakoś się nie odzywałam...
Termin mam na 6.01, na ostatniej wizycie waga pokazywała mi -3,6 kg, w piątek kolejna, ciekawe czy nadal spada czy już idzie do przodu. Mam słaby apetyt, jem w zasadzie owoce [emoji14] Od mięsa mnie odrzuca, kawa mi nie smakuje od kilku dni.
Trzymam za Was wszystkie kciuki. Ja się narazie bardziej martwię niż cieszę i jeszcze to chyba do mnie nie dociera :( poza tym mieszkam w obcym mieście i nie mam tu za bardzo żadnej bratniej duszy, może to ta kwestia że nie ma z kim pogadać, ehh...
 
Hejka :)
A jestes juz po badaniach? Znasz płec ? [emoji7]
Hej! Tak, pierwsza wizytę miałam już w 5 tygodniu. Potem 7, 9 i 11. Także miałam usg, badania krwi, moczu. Słyszałam bicie serduszka. Cudowne uczucie! Płci jeszcze nie znam. Kolejna wizytę mam za 1,5 tygodnia to może już się dowiem.
 
A to juz na pewno bedziesz wiedziała :) dziewczyny z poczatku stycznia juz wiedzą. Sa po genetycznych itp
Hej! Tak, pierwsza wizytę miałam już w 5 tygodniu. Potem 7, 9 i 11. Także miałam usg, badania krwi, moczu. Słyszałam bicie serduszka. Cudowne uczucie! Płci jeszcze nie znam. Kolejna wizytę mam za 1,5 tygodnia to może już się dowiem.
 
@malagga_89 Hej;-) mam tak jak Ty. Odrzuca mnie od mięsa gdzie wcześniej je uwielbiałam. Teraz przeszłam na twarozki, jogurty i płatki:-) my za Ciebie również trzymamy kciuki!

@Monag89 witaj :-) życzę powodzenia :-) A w którym Ty tygodniu już jesteś? Chyba jesteś "pierwsza" na liście styczniowych mam :-)
 
reklama
@malagga_89 Hej;-) mam tak jak Ty. Odrzuca mnie od mięsa gdzie wcześniej je uwielbiałam. Teraz przeszłam na twarozki, jogurty i płatki:-) my za Ciebie również trzymamy kciuki!

@Monag89 witaj :-) życzę powodzenia :-) A w którym Ty tygodniu już jesteś? Chyba jesteś "pierwsza" na liście styczniowych mam :-)

Mam podobnie z tym jedzonkiem, właśnie wróciłam z baru mlecznego z naleśnikami [emoji85][emoji85]

Ja mam termin na 2.01 z OM, ale marzy mi się urodzić 1.01 na urodziny męża :D ot prezent byłby z głowy [emoji28]
 
Do góry