reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Z tym bólem głowy mam tak samo;( to jest gorsze niż mdłości i wymioty, w piątek nie dałam rady wytrwać do końca pracy;( Spać przez to też nie mogę i wczoraj z wyczerpania i bezsilności wzięłam jedną tabletkę apapu;( czy też się posiłkowałaś tabletkami?
Zażywam tabletki apapu jeśli już czuję, że nie dam rady. Staram się wytrzymywać. Położnik ze szpitala z którym konsultował mój M czy mogę zażyć antybiotyk, który przepisała mi rodzinna, powiedział, aby brać jak najmiej tabletek nawet apapów na ból głowy, a tym bardziej zakazał mi tego antybiotyku na pęcherz.
 
Dziewczyny jakie miałyście NT??? Mi 2,6 trochę duże, nifty wyszło prawidłowo wiec nie wiem czy mam się czym martwić ...
Mi wyszło 1,8 przy wielkości dziecka 70,9mm
Na wyniku ze szpitala mam taki wykres, zobacz czy mieścisz się miedzy górną a dolną kreską
 

Załączniki

  • CAM05836.jpg
    CAM05836.jpg
    843,4 KB · Wyświetleń: 72
Ale dziewczyny w nifty ryzyko ZD mam 1:7654456677 wiec kurczę chyba nierealne żeby z takim mld prawdopodobieństwem coś było nie tak
 
reklama
Do góry