reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

O to fajnie ,ale pewnie wszystkie macie termin na początek stycznia. Ja jeszcze trochę sobie poczekam. Termin na 25.01 :-)
 
reklama
Ja niestety zrobiłam sie lekko mowiac okraglutka. Blizej konca wakacji to chyba stóp swoich wcale nie zobacze. W.pierwszej ciazy duzy przytylam, teraz też widze ze organizm swoje zapasy robi na zime chyba juz
@Malinkaa123 dziękuję za Twoje ciepłe słowa otuchy. W ogóle cieszę się, że jestem z Wami, mamy podobne radości i troskę.

A wy też tak ciągle kichacie? Ja muszę często łapać się za nos żeby nie kichnąć.
I zauważyłam na brzuszku Linea Negra, taka bladziutka, też już macie? :D
 
@SalsaPL Ja już też robię się okraglutka, co raz gorzej ukryć przed tymi co nie wiedzą...:-)
A co do kichania tez ciągle kicham:p za 2 godziny mam wizytę i już się strasznie boję;-( mam nadzieję że wszystko dobrze z dzidzia .
 
O jak dobrze ze nie tylko ja [emoji12][emoji12][emoji12]
@SalsaPL Ja już też robię się okraglutka, co raz gorzej ukryć przed tymi co nie wiedzą...:-)
A co do kichania tez ciągle kicham:p za 2 godziny mam wizytę i już się strasznie boję;-( mam nadzieję że wszystko dobrze z dzidzia .
 
reklama
Gdzieś czytałam, że najłatwiej zachodzi się w ciążę w miesiącu swoich urodzin. U mnie faktycznie dwa razy tak się stało. Poszło bez wysiłku, wręcz jestem zaskoczona. Pierwsza ciąża (która ma już 8 lat) to był jednorazowy strzał na cały miesiąc grubo przed owulacją, a obecna, grubo po owulacji :D czyli dzieciaki niewystarane.
Ma któraś tak jak ja?
 
Do góry