reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
994533
 
Cześć @Malinkaa123 .Cianienie mierzone w domu też mam w takich granicach jak Twoje. Niestety u lekarza jest wysokie. Ostatnio 87/147.Po ostatniej ciąży został mi okropny strach przed pomiarem ciśnienia. W szpitalu mierzyli mi co godzina i ja tak bardzo chciałam żeby spadło o ono wciąż rosło. Największe było 110/210.Zakończyło się porodem. 2 lata dochodziłam do siebie po tym co się stało.
 
Hej dawno mnie nie było. Ja już po prenatalnych wszystko ok. Ale nic mi nie dał na papierze. Tylko pomierzyl, wpisał statystyki z testu papa. Powiedział co i jak i tyle.

Kupujecie już wózek i wyprawkę po maku? U mnie 13 +5 tc
Ja zakupy zaczne dopiero po wyniakch nifty i genetycznych. Czyli tak od 20.07 :)
Na babyboom już pojawiły się marcowe mamy 2020. Jak ten czas szybko leci. Mam wrażenie jakbym niedawno robiła test ciążowy:)
Oj leci ten czas :).
Cześć. Mam na imię Lucyna, mam 36 lat i jestem w 11tc.Termin mam na 25.01.2020.To moja 4 ciąża.
2003-Ola
2004-Wiktoria
2015-synek aniołek,ur w 24 tc, ciężki stan przedrzucawkowy.
Nie wiem co dalej. Boję się powtórki gestozy. Dziewczyny, jakie macie ciśnienie w ciąży?
Hejka :)
Ja sobie czesto mierze cisnienie bo normalnie na redbulach funkcjonowalam.
Teraz sie tez sporadycznie nimi wpomagam.
Cisnienie w domku mam 115/80 120/80
A w gabinecie jak mi.mierzy to i 135 hehehe
Cisnienie mi ciule widocznie podnoszą;)
 
@Malinkaa123 Kazał pić melisę przed wizytą. Ja jeżdżę do gina do Lublina. Od siebie mam około 1,30h jazdy. I wtedy okropnie się stresuję.
A jeszcze dzisiaj na dodatek boli mnie głowa.
Chyba padnę
 
Hej dawno mnie nie było. Ja już po prenatalnych wszystko ok. Ale nic mi nie dał na papierze. Tylko pomierzyl, wpisał statystyki z testu papa. Powiedział co i jak i tyle.

Kupujecie już wózek i wyprawkę po maku? U mnie 13 +5 tc
Ja wyprawkę będę kupować dopiero po świętach(Boże Narodzenie). Ostatnio się pośpieszyłam i później ze łzami w oczach wszystko oddawałam.
 
reklama
Do góry