reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

w ogóle to juz nie moge sie doczekać tych wszystkich badań. Prenatalne mam 1 lipca. Czyli 12 tydzień też wam lekarze w 12 zalecali ?
 
reklama
Ja 25 maja tsh mialam 2.1 czyli nie wiele mniejsze ale nic mi nie kazal z tym robic;(
Ale ja już biorę dość wysoką dawkę leku i to jest wynik mimo brania leku, więc boją się, że tsh może się jeszcze podwyższyć jako, że moja tarczyca słabo pracuje.
Właśnie byłam w szpitalu zapisać się na usg prenatalne i wpisali mnie na 26 czerwca i pielęgniarka mi mówi, że i tak mimo że mam skierowanie tylko na usg to będą mi jeszcze robić papa, wiec piąty raz będą mi pobierać krew. Chyba soki z buraków muszę sobie kupić na produkcję krwi ;)
 
Dziewczyny, zgodnie z prosba lekarza wykonalam ponownie badania. Moje wyniki z dnia 27maja to beta hcg 8197, progesteron 74,1.
Dzisiaj (po 9 dniach) beta hcg 56740, progesteron 52,1. Biore lacznie 3 tabletki dziennie duphastonu. Czemu wynik spadl. Wynik beta hcg jest tez chyba niedobry jesli chodzii o przyrost? Ostatnia miesiaczka 22.04 wiec wychodzi 7 tydzien. Wizyte mam dopiero we wtorek....
 
Dziewczyny, zgodnie z prosba lekarza wykonalam ponownie badania. Moje wyniki z dnia 27maja to beta hcg 8197, progesteron 74,1.
Dzisiaj (po 9 dniach) beta hcg 56740, progesteron 52,1. Biore lacznie 3 tabletki dziennie duphastonu. Czemu wynik spadl. Wynik beta hcg jest tez chyba niedobry jesli chodzii o przyrost? Ostatnia miesiaczka 22.04 wiec wychodzi 7 tydzien. Wizyte mam dopiero we wtorek....
Beta od jakiegoś poziomu (nie pamiętam dokładnie od jakiej wartości, może któraś z dziewczyn sobie przypomni) dużo wolniej przyrasta, więc raczej nie masz co się martwić. Progesteron mógł spaść, bo organizm go więcej teraz wykorzystuje, ale chyba ponad 52 to dobry wynik - choć ekspertem nie jestem w tej dziedzinie. Myślę, że nie masz co się martwić. Spokojnie poczekaj na usg i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry