reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ale miałaś już potwierdzenie bycia w ciąży. U mnie ciąża duzo młodsza, i powiedział, ze dopóki nie ma potwierdzenia usg, badań nie zleci, bo wyższy poziom hcg to może być (bodajże) zaśniad groniasty czy coś takiego.
A czy są badania które potwierdziły negatywny wpływ usg na płód? O odsłuchu serca do 8 tc owszem wiem, ale o usg pierwsze słyszę. I 4d tez, dlaczego?
U mnie potwierdził 5 tydzień i też nie dał na badania lekarskie, ide teraz w ponoedziałek i zobaczymy (a sie boję jak nie wiem co)
 
reklama
U mnie potwierdził 5 tydzień i też nie dał na badania lekarskie, ide teraz w ponoedziałek i zobaczymy (a sie boję jak nie wiem co)
Będzie dobrze. Pozytywne myślenie to podstawa. Ja mimo kiepskiego dnia jestem pozytywnie nastawiona. Jest pęcherzyk, wiec już dobrze, nie ma ciąży pozamacicznej. Skoro jest pęcherzyk to beta musi rosnąć :) a mam nadzieje ze za tydzień zobaczę mały groszek, a jak będzie bić serce, to już w ogóle będzie wspaniałe. Mąż mi już tu na głowie kuksańce kładzie i powiedział, że limit pecha wyczerpaliśmy, teraz musi być tylko lepiej. I wierze, ze tak będzie! Wiec Malami - po weekendzie wrzucisz to szczęśliwa zdjęcie swojej pociechy:)
Dziewczyny a wy jak? Wszystko dobrze? Pozytywne myślenie wlaczone? Bo wczoraj chyba wszysykie jakiegoś streso-dołka podlapalysmy niepotrzebnie..
 
Będzie dobrze. Pozytywne myślenie to podstawa. Ja mimo kiepskiego dnia jestem pozytywnie nastawiona. Jest pęcherzyk, wiec już dobrze, nie ma ciąży pozamacicznej. Skoro jest pęcherzyk to beta musi rosnąć :) a mam nadzieje ze za tydzień zobaczę mały groszek, a jak będzie bić serce, to już w ogóle będzie wspaniałe. Mąż mi już tu na głowie kuksańce kładzie i powiedział, że limit pecha wyczerpaliśmy, teraz musi być tylko lepiej. I wierze, ze tak będzie! Wiec Malami - po weekendzie wrzucisz to szczęśliwa zdjęcie swojej pociechy:)
Dziewczyny a wy jak? Wszystko dobrze? Pozytywne myślenie wlaczone? Bo wczoraj chyba wszysykie jakiegoś streso-dołka podlapalysmy niepotrzebnie..
Jest pęcherzyk, ciałko żólte czy jakoś tak wszystko jest, tylko jeszcze jak zobaczę serduszko to juz będzie spokój
 
A ja dzisiaj byłam na becie, także rzeczywiście jestem w ciąży :-) do lekarza pójdę dopiero na początku czerwca. Narazie wszystko jest dobrze. Dziś powoli do mnie dociera właściwie to wszystko i z jednej strony jestem szczęśliwa a z drugiej to przerażona. Powoli zaczynamy z mężem informować rodzinkę.
 
Jeszcze mnie martwi pobolewanie prawego jajnika i krzyża. Takie pulsowanie
Mnie boli dość często. Krzyż, na wysokości nerek, pachwiny, kucie, ból jak przed okresem. Z poprzedniej ciąży pamietam ze b.czesto miałam takie bóle. Pozostałe dziewczyny tez się skarżą. Wiec to chyba nieuniknione. Tłumacz sobie to tym, ze macica się rozrasta - wiec jest dobrze :)
 
reklama
Do góry