reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja się Źle czuje po dupku moja pani dr powiedziala ze to jest na uspokojenie macicy. Ale jak nic mi sie nie dzieje to moge brac tylko 1 x na noc. No okrutnie się mecze po tym. W pierwszej ciazy nie brałam i żyjemy zdrowo. Myślę że i teraz zacznę powoli odstawiac bo zdechne. Widzę że lekarze tego dupkę pchają jak wit C w ludzi. Masakra jakaś.
 
reklama
Dziewczyny jest taki kalendarz chiński który przewiduje płeć dziecka. Licza się skończone lata matki i miesiąc poczęcia dziecka. Czyli u nas to w wiekszosci kwiecień .

 
Sprawdźcie sobie przy okazji czy wasze dzieci wam się zgadzają. Ja nawet trochę w to wierzę. Często się sprawdza jak patrzę po kolezankach i rodzinie. [emoji28][emoji4] ciekawe jak będzie u was
 
Hej i ja się melduje:) co prawda dopiero test zrobiony ale jutro już potwierdzę ciąże u lekarza! To będzie moja druga ciąża. Mam 25 lat i jestem już mamą 4 letniego kawalera :) wg moich obliczeń poród mi wypada na końcówkę stycznia jednak ciężko mi to określić bo miałam problemy hormonalne i od stycznia nie miałam miesiączki. Jednak dokładnie wiem kiedy miałam owulacje bo używałam testy owulacyjne clearblue owulacje miałam 9 maja, noi od 4 dni robię testy ciążowe które za każdym razem pokazują 2 piękne krechy. Początkowo używałam testów bardzo czułych. I ten pokazał mi 11 dni po owulacji. Obecnie minęło równe 2 tygodnie od owulacji i nawet najtańszy test pokazuje 2 krechy. Ale się cieszę! Bo nie ukrywam z tymi moimi problemami z miesiączka obawiałam się, że będzie nam ciężko zajść a tu poszło dość szybko. Nie żałuje tych 35€ które wydałam na testy owulacyjne. Uff ale się rozpisałam. A wy korzystałyście z takich testów owulacyjnych?:)
 
Hej i ja się melduje:) co prawda dopiero test zrobiony ale jutro już potwierdzę ciąże u lekarza! To będzie moja druga ciąża. Mam 25 lat i jestem już mamą 4 letniego kawalera :) wg moich obliczeń poród mi wypada na końcówkę stycznia jednak ciężko mi to określić bo miałam problemy hormonalne i od stycznia nie miałam miesiączki. Jednak dokładnie wiem kiedy miałam owulacje bo używałam testy owulacyjne clearblue owulacje miałam 9 maja, noi od 4 dni robię testy ciążowe które za każdym razem pokazują 2 piękne krechy. Początkowo używałam testów bardzo czułych. I ten pokazał mi 11 dni po owulacji. Obecnie minęło równe 2 tygodnie od owulacji i nawet najtańszy test pokazuje 2 krechy. Ale się cieszę! Bo nie ukrywam z tymi moimi problemami z miesiączka obawiałam się, że będzie nam ciężko zajść a tu poszło dość szybko. Nie żałuje tych 35€ które wydałam na testy owulacyjne. Uff ale się rozpisałam. A wy korzystałyście z takich testów owulacyjnych?:)
Hej witaj wśród nas;) Ja kiedyś ale u mnie był problem z owulacja więc nigdy mi jej nie wykryły.
 
reklama
Hej i ja się melduje:) co prawda dopiero test zrobiony ale jutro już potwierdzę ciąże u lekarza! To będzie moja druga ciąża. Mam 25 lat i jestem już mamą 4 letniego kawalera :) wg moich obliczeń poród mi wypada na końcówkę stycznia jednak ciężko mi to określić bo miałam problemy hormonalne i od stycznia nie miałam miesiączki. Jednak dokładnie wiem kiedy miałam owulacje bo używałam testy owulacyjne clearblue owulacje miałam 9 maja, noi od 4 dni robię testy ciążowe które za każdym razem pokazują 2 piękne krechy. Początkowo używałam testów bardzo czułych. I ten pokazał mi 11 dni po owulacji. Obecnie minęło równe 2 tygodnie od owulacji i nawet najtańszy test pokazuje 2 krechy. Ale się cieszę! Bo nie ukrywam z tymi moimi problemami z miesiączka obawiałam się, że będzie nam ciężko zajść a tu poszło dość szybko. Nie żałuje tych 35€ które wydałam na testy owulacyjne. Uff ale się rozpisałam. A wy korzystałyście z takich testów owulacyjnych?:)
Hej witaj, gratki ! Ja robiłam testy z Rossmana i się sprawdziły.:)
 
Do góry