reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mi od tygodnia (nie codziennie) robi się twardy brzuch i trzymał tak z 2 minuty... Nie boli mocno, ale czuje takie napięcie. Zastanawiam się czy to mogą być skurcze przepowiadające. Jutro wizyta i jestem ciekawa jak szyjka się trzyma...
 
reklama
W ostatnim czasie byłam też przeziębiona, już prawie mi przeszło, lekki katar został. Robiłam badanie moczu w ostatnich dniach i wyszlo mi nie za bardzo.... brązowa barwa, bialko w moczu, bakterie. Ale to moze przez te przeziębienie takie wyniki.... Chyba że bol plecow jest czegoś objawem....
 
W ostatnim czasie byłam też przeziębiona, już prawie mi przeszło, lekki katar został. Robiłam badanie moczu w ostatnich dniach i wyszlo mi nie za bardzo.... brązowa barwa, bialko w moczu, bakterie. Ale to moze przez te przeziębienie takie wyniki.... Chyba że bol plecow jest czegoś objawem....
Ja przy tych bólach miałam prawidłowe wyniki moczu. Może u mnie to po prostu wynik ucisku na jakiś nerw? A u Ciebie akurat objaw jakiegoś problemu? Nigdy nie wiadomo, najlepiej te wyniki skonsultować od razu z lekarzem dla świętego spokoju albo ewentualnej diagnozy.
 
W ostatnim czasie byłam też przeziębiona, już prawie mi przeszło, lekki katar został. Robiłam badanie moczu w ostatnich dniach i wyszlo mi nie za bardzo.... brązowa barwa, bialko w moczu, bakterie. Ale to moze przez te przeziębienie takie wyniki.... Chyba że bol plecow jest czegoś objawem....
Jak miałam białko i bakterie to lekarz zalecił mi przez tydzień brać Urosept (ziołowy lek bezpieczny w ciąży) Wtedy też pobolewały mnie plecy na wysokości krzyża i nerek. Dlatego zapytałam o to, jak badania.
 
reklama
Bialko w moczu wynosi 25,0 mg/dl czy któraś z Was miała taki wynik?
Ja praktycznie od połowy ciąży miałam białko 15mg/dl bez żadnych bakterii i innych objawów świadczących o zakażeniu układu moczowego. Mój lekarz mówił, że to śladowa ilość fizjologiczna w ciąży. Mimo tego bardzo bałam się zatrucia ciążowego. Jutro robię kolejne badanie moczu i ciekawa jestem co wyjdzie, ale mimo wszystko śpię już spokojnie, bo to końcówka (38+5) i nawet jakby zatrucie miało się pojawić to Dzidziuś jest bezpieczny. Masz może obrzęki lub nadciśnienie?
 
Do góry