reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Gnije bo te wody skaczą u mnie jak hormony u nastolatki. W piatek odstawiamy żarełko i ordynator z lekarzem podejmuja decyzje w te albo w tamte. Mozliwe ze mnie beda otwierac.
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło! U mnie już sytuacja z piersiami w miarę ogarnięta na szczęście.
 
reklama
Moj świąteczny cud ciumka smoka. Gdy go widzę albo odciagam pokarm choć na razie niestety brak stymuluje brodawke to mscica boli jak, nie boskie stworzenie. Cc nie polecam, leze z Pania ktora rodziła naturalnie a teraz cc i ma. Porównania poleca naturalnie. Wyjeli mi rani, dreny redona. Mailam 250 mil po clexane. Maly zaburzeń rytmu nie ma,. Wiec beta bloker na niego nie wpłynął. Jutro mamy usg rany.
 

Załączniki

  • 20191225_131207.jpg
    20191225_131207.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 186
Moj świąteczny cud ciumka smoka. Gdy go widzę albo odciagam pokarm choć na razie niestety brak stymuluje brodawke to mscica boli jak, nie boskie stworzenie. Cc nie polecam, leze z Pania ktora rodziła naturalnie a teraz cc i ma. Porównania poleca naturalnie. Wyjeli mi rani, dreny redona. Mailam 250 mil po clexane. Maly zaburzeń rytmu nie ma,. Wiec beta bloker na niego nie wpłynął. Jutro mamy usg rany.
Gratulacje! 😍 Jaki duży jest? Kiedy się urodził dokładnie? Super!
 
Moj świąteczny cud ciumka smoka. Gdy go widzę albo odciagam pokarm choć na razie niestety brak stymuluje brodawke to mscica boli jak, nie boskie stworzenie. Cc nie polecam, leze z Pania ktora rodziła naturalnie a teraz cc i ma. Porównania poleca naturalnie. Wyjeli mi rani, dreny redona. Mailam 250 mil po clexane. Maly zaburzeń rytmu nie ma,. Wiec beta bloker na niego nie wpłynął. Jutro mamy usg rany.
:p no każdy poleca SN niż CC... Ale co zrobić jak nie ma wyboru... Dziwie sie kobieta ktore chca cc na zyczenie, ale z drugiej strony jak maja dostac histerii to ich decyzja. Też wojowałam z ta torbiela w glowie zeby miec sn zeby miec szybko drugiego potwora bo lat trzydziesci a mi sie przypomnialo, ze chce rodzine... No wczesniej nie mialam warunkow... Nie sztuka jest sobie zrobic dziecko by je miec, wreszcie mam kogos z kim moge je wychowac. Wiadomo wiecej powiklan, wieksze ryzyko roznych tam niefajnych rzeczy. Po SN poza tym ze boli Cie pare dni zad to smigasz a po CC bedziemy chodizc jak te zombie zgiete w pol, ale najwazniejsze zeby dzieciaki byly zdrowe :) Chyba mala cena za takie szczęście. :)
 
23.12 o 17.21 z waga 2560. Jest slodziak podgrzewany bo mało je ale z cumlem walczymy o odruch ssania.
Kruszyna... nasza spadła z wagi 3590 do 3200 jak dziś ja ważyła położona i mi się wydaje taka chudzinka i malutka... a takie maleństwo 2500 o matko... w którym tygodniu urodziłaś? Jak dobrze pamietam ty mnie pocieszałas ze również malo czujesz ruchy?
 
Moj świąteczny cud ciumka smoka. Gdy go widzę albo odciagam pokarm choć na razie niestety brak stymuluje brodawke to mscica boli jak, nie boskie stworzenie. Cc nie polecam, leze z Pania ktora rodziła naturalnie a teraz cc i ma. Porównania poleca naturalnie. Wyjeli mi rani, dreny redona. Mailam 250 mil po clexane. Maly zaburzeń rytmu nie ma,. Wiec beta bloker na niego nie wpłynął. Jutro mamy usg rany.
Gratulacje😍 Najlepszy prezent świąteczny🙂 Niech się zdrowo chowa.
No niestety nie zawsze da się wybrać w jaki sposób będziemy rodzić. Rodziłam sn i teraz też mam nadzieję że się uda, ale najważniejsze żeby dzieciaczek był bezpieczny, wszystko inne przetrwamy😉
 
reklama
Te święta mnie chyba wykończą. Niby jestem u mamy, nic robić nie muszę bo mi zabraniają. Odpoczywam, jem i spaceruję, a czuję się gorzej niż u siebie- w ciągłym ruchu między szkołami dzieci, zakupami i domem😕 Zdecydowanie lenistwo mi nie służy. Nawet nogi zaczęły puchnąć, czego nigdy nie miałam.
Jest też z nami miesięczna bratanica, słodziak🥰 ale rycząca strasznie😀
 
Do góry