reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@Paskudztwo dziękuję, a Tobie życzę powodzenia na badaniu!
Dziewczyny, mam kilka pytań. Czy jecie wędzone ryby? Lekarz zabronił, ale czy naprawdę mogą zaszkodzić?
A jak z hybrydami? Ściągacie przed porodem?
Czy wg Was warto kupić kokon niemowlęcy? Ja widzę same plusy ale może są jakieś negatywne strony?
Żałuję, że nie napisałam wcześniej! Tyle wartościowych uwag :)
 
Hej :) podczytywalam Was. Fajnie, ze watek sie reaktywuje :) jestem w 24 tyg. termin 9.01. Bedziemy miec syna :)
Dzis odebralam wyniki krzywej cukrowej, niezbyt milo wspominam to badanie... wydaje mi sie, ze wyniki sa ok.
Kupilismy juz wozek, maly, zgrabny maxi cosi stella. Lubie oszczedzac miejsce, bo mamy male mieszkanie :) w kwestii fotela nasz wybor to cybex aton 5.
Milego wieczoru :)
Witaj [emoji3]


Co do ryb i to jeszcze wędzonych... nie mam zielonego pojęcia. Wiem tylko tyle, że mnie ten problem nie dotyczy, nie lubię ryb :)
 
@Paskudztwo dziękuję, a Tobie życzę powodzenia na badaniu!
Dziewczyny, mam kilka pytań. Czy jecie wędzone ryby? Lekarz zabronił, ale czy naprawdę mogą zaszkodzić?
A jak z hybrydami? Ściągacie przed porodem?
Czy wg Was warto kupić kokon niemowlęcy? Ja widzę same plusy ale może są jakieś negatywne strony?
Żałuję, że nie napisałam wcześniej! Tyle wartościowych uwag :)

Raz czy dwa zjadłam wędzona makrele. Ale ogólnie nie jadam.

Co do paznokci zrobię sobie coś delikatnego, kosmetyczka mówiła że zrobi tak aby było dobrze ;) bo ma duzo Pan a ciąży więc wie o co chodzi;)
 
Hej wszystkim nowym :) ja ostatnio mało się udzielam, kompletny brak czasu. Czytam też bardzo mało. Adaptujemy się w przedszkolu z synkiem i korzystamy z ostatnich ciepłych dni ;)

Paznokcie lepiej żeby były "gołe“ do porodu. Tak w razie W gdyby coś przebiegało nie tak i potrzebna byłaby operacja. Chodzi chyba o ten czujnik co się zakłada na palec. Tak mi się coś kojarzy. Zawsze możecie zostawić jeden niepomalowany paznokieć :D
 
@Mia91 zakaz jedzenia wędzonych ryb wynika z ryzyka zakażenia pasożytami toksoplazmozy czy bakteriami listerii. Nie powinno się też spożywać surowego mięsa czy serów typu camembert.
 
@Paskudztwo dziękuję, a Tobie życzę powodzenia na badaniu!
Dziewczyny, mam kilka pytań. Czy jecie wędzone ryby? Lekarz zabronił, ale czy naprawdę mogą zaszkodzić?
A jak z hybrydami? Ściągacie przed porodem?
Czy wg Was warto kupić kokon niemowlęcy? Ja widzę same plusy ale może są jakieś negatywne strony?
Żałuję, że nie napisałam wcześniej! Tyle wartościowych uwag :)

Cześć [emoji4]
Ja czasem jadam jak najdzie mnie straszna ochota, ale tylko łososia wędzonego na gorąco (akurat będzie jutro na śniadanie [emoji6] razem z kiełkami, których też niby się nie powinno). Z tymi serami to bym nie przesadzała, chodzi o produkty z mleka niepasteryzowanego a u nas jeszcze takiego sera nie widziałam. Także ja ich sobie nie odmawiam, bo bardzo lubię [emoji4]
Kokona nie kupowałam bo mam poduszkę ciążowa, która może za niego służyć.
A paznokci nie będę mieć pomalowanych.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry