reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja mam wózek po pierwszym tako Jumper gt. Byłam z niego bardzo zadowolona.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91 jak milo Cie tu widziec...szkoda ,ze wczesniej sie nie odezwalas,mialam Ci kiedys proponowac,ale myslalam ,ze nie chcesz[emoji4]

Dziewczyny ja wybralam quinny mood i on tez ma bardzo mala gondole ,ale przeciez dziecko 4-6 miesiecy przesiada sie do spacerowki[emoji4]

@Veronique cybex ktory wybralas jest piekny[emoji5]a jak on sie sprawdza na roznych terenach?orientujesz sie?

Dobra lece przeczytac watek zamkniety hehe,do zoba tam pewnie gdzies za godzine[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 jak milo Cie tu widziec...szkoda ,ze wczesniej sie nie odezwalas,mialam Ci kiedys proponowac,ale myslalam ,ze nie chcesz[emoji4]

Dziewczyny ja wybralam quinny mood i on tez ma bardzo mala gondole ,ale przeciez dziecko 4-6 miesiecy przesiada sie do spacerowki[emoji4]

@Veronique cybex ktory wybralas jest piekny[emoji5]a jak on sie sprawdza na roznych terenach?orientujesz sie?

Dobra lece przeczytac watek zamkniety hehe,do zoba tam pewnie gdzies za godzine[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jeździłam tylko po sklepie i przed na dwóch typach kółek, miejskich i terenowych, ale wiadomo że w prawdziwym terenie to zupełnie inaczej. Oczywiście Pan sprzedawca opowiadal o amortyzacji co i jak, ale już nic z tego nie pamiętam...
 
A ja mam zwyczajny wózek [emoji6]
1505744214-aaaaaa.png


---24tc---
A jak się nazywa ? [emoji6]
Fajny. Mój gust.
 
reklama
Do góry