reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Z jedzeniowych hitow u mnie jeszcze kanapki z salatka z makreli, taka w puszce jak pasztet [emoji4] no i ser [emoji4] wczesniej jeszcze mialam faze na pomidory z feta. Jadlam codziennie na kolacje.

Pampersy 1 zuzylismy moze 3 paczki. Ale cora duza sie urodzila, prawie 4 kg. W kazdym razie nie ma co kupowac na zapas. Ja kupie 2 paczki i w razie czego sie dokupi.
A spiworki tylko na szelkach mialam. Te z rekawkami jakos mi nie podchodzily.

Malz dzisiaj obiad szykuje, mloda miala spac ale co chwile wychodzi z pokoju i cos kombinuje, a ja probuje troche odpoczywac ale slabo mi idzie.
 
reklama
My na poczatku uzywalismy pampersa az pozniej odkrylam Dada :-) z chusteczkami mialam fajnie bo kolezanka miala znajego przedstawiciela handlowego z happy i chusteczki kupowalam po 1.50zl. Aczkolwiek. Wg.mnie najlepsze pampers.sensitive
 
Dziewczyny co do wagi to nawet nie wiem ile mam na koncie jutro się dowiem, ale pewnie dużo bo brzusio mam mega jak przeglądam swoje zdjęcia z poprzednich ciąż to takie miałam wtedy w 8 miesiącu.
Ja tez mam spory brzuch a przytylam kilogram. Wiec może na wadze nie będzie aż tak dużo ;) W ogóle chciałabym przytyć tylko tyle ile wazy bobas plus oczywiście wody, krew, opuchlizna. Przy Hashimoto waga tak sama z siebie nie spada, niestety. :(
 
Dziewczyny, nie mam jak nadrobić widziAłam tylko wątek chusteczkowy powyżej. ... Znalazlam blog gdzie dziewczyna wrzuca analizy roznych produktów i to co znajduje sie w chusteczkach to tablica Mendelejewa ;o
Zaczęłam zwracac na to wieksza uwage . dzis zakupilam kindii 6 paczek za ok 25zl w rossmanie ;)
 
Cześć :-) moge dolaczyc do styczniowych mam? Mam na imię Iza i jestem z Łodzi. Termin porodu mam na 13 stycznia - bedzie chłopiec. Polowkowe miałam 29.08, a kolejna wizyta 12.09. Narazie wszystko bez komplikacji, dlatego nadal pracuję. Od 12.09 planuje zwolnienie na mały odpoczynek i przemyslenie co należy kupić, gdyz to moj pierwszy potomek☺
Pozdrawiam
 
Cześć :-) moge dolaczyc do styczniowych mam? Mam na imię Iza i jestem z Łodzi. Termin porodu mam na 13 stycznia - bedzie chłopiec. Polowkowe miałam 29.08, a kolejna wizyta 12.09. Narazie wszystko bez komplikacji, dlatego nadal pracuję. Od 12.09 planuje zwolnienie na mały odpoczynek i przemyslenie co należy kupić, gdyz to moj pierwszy potomek[emoji5]
Pozdrawiam
Cześć Iza [emoji5].
Gratulacje. Kolejny chłopak na forum [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :-) moge dolaczyc do styczniowych mam? Mam na imię Iza i jestem z Łodzi. Termin porodu mam na 13 stycznia - bedzie chłopiec. Polowkowe miałam 29.08, a kolejna wizyta 12.09. Narazie wszystko bez komplikacji, dlatego nadal pracuję. Od 12.09 planuje zwolnienie na mały odpoczynek i przemyslenie co należy kupić, gdyz to moj pierwszy potomek[emoji5]
Pozdrawiam
Witamy [emoji3]
Rozgosc się [emoji16]
 
reklama
Do góry