reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
ja bym z checia zmienila gin ale u mnie w miescie wszyscy sa tacy a za wizyte place 120 zl! na pewno powiem bo mam już schizy, wyobraznia działa na maksa.
 
reklama
ja moja Core urodziłam zgodnie z data OM, minela polnoc i wody mi odeszly , smialam się ze Dziecko punktulane, niestety łożysko mi zaczelo się odklejać i musiałam po 9 godz SN urodzić przez cesarkę. Ale naszczescie wszystko skonczylo się dobrze:)
 
Hahha nie ma co straszyc tylko liczyc na taki 15 minutowy porod, oczywiscie po przekrocze iu progu szpitala [emoji23]. Ja mam tez ok. 30 minit do szpitala wiec moze byc ciekawie! A nie zamierzam za szybko jechac heheh
 
Hahha nie ma co straszyc tylko liczyc na taki 15 minutowy porod, oczywiscie po przekrocze iu progu szpitala [emoji23]. Ja mam tez ok. 30 minit do szpitala wiec moze byc ciekawie! A nie zamierzam za szybko jechac heheh
Ja liczę na to, że mi wody odejdą najpierw, wtedy już z marszu przyjmuja, więc zamierzam jechać. Tym bardziej, że z córką byłam gbs + więc pewnie i teraz tak będzie, to muszą zdarzyć mi antybiotyk podać

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja termin z usg i om mam pokrywajacy sie na 25.01.
Lovi z tymi pampersami to nie ma co na zapas kupowac bo maluch rośnie tak szybko ze możesz nie zdazyc ich wykorzystac.
 
reklama
Po za tym moze sie okazac ze dzidziujia na dane pieluchy jest uczulona... ja mialam tak z husteczkami pampersa. Nakupowalam w promocji a sie okazalo ze niestety skora ich nie tolerowala. Na szczescie to bez rozmiarowe to zostawilam do raczkek do piaskownicy, sprzatania itd.. a z pieluchami sie juz nic wiecej nie zrobi
 
Do góry