reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Marta kuba wybral antybiotyk i dalej kaszle. Juz duzo mniej ale kaszle. W.dodatku lekarz zle cos wyliczyl z tym lekiem bo skonczyl sie po 5 dniach a mial byc na 7.
 
reklama
Marta kuba wybral antybiotyk i dalej kaszle. Juz duzo mniej ale kaszle. W.dodatku lekarz zle cos wyliczyl z tym lekiem bo skonczyl sie po 5 dniach a mial byc na 7.
Moja Blanka też jeszcze kaszle, ale daje jej wykrztusne i ma taki ładny odrywający się. Też myślałam że skoczy antybiotyk i będzie ok a w czwartek skończyła.
 
Dzień dobry, w ten pochmurno-jesienny sobotni poranek.
Jakoś te wiadra mnie nie przekonują, może jakbym widziała jak ktoś w tym maluszka kąpie to ewentualnie bym się zastanowiła.
@Veronique trochę mnie ta cena powaliła, to zdecydowanie te znalezione przez kass.es mi się bardziej podoboja
Babyshower nie chce, nie planuje. Raczej nie mam stada koleżanek, mogących coś takiego zorganizować, a rodzina raczej nie z tych. Sama się bawic w to nie będę, bo ja mało imprezowa, a już wogóle jak będę z jeszcze wiekszym brzuchem. Ciesze się, że mi w tym roku organizowanie Wigilii odpadło, bo wyszła by nasza kolej ale już właściwie na Święta będę w terminie porodu.
 
Kobitki moje, będę płakać... Zaprowadzilam młodsza do przedszkola... Patrzyła na mnie takim wzrokiem pełnym smutku, po prostu tak mi przykro że masakra... A na dodatek ta pani wcale mi się nie podoba...
Daj Pani szansę, dziecku też. Pierwsze dni są ciężkie.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa otuchy [emoji4] doszłam już do siebie po tej pierwszej fali szoku. Odganiam źle myśli, bo wiem że jak dam im się rozkręcić to będzie mi bardzo ciężko... kluczowy będzie poniedziałek, wyniki badań i kontrola szyjki. A póki co leżymy i myślimy pozytywnie [emoji4] nie dam się, choćbym do końca miała się z łóżka nie ruszyć to dzidziuś będzie z nami [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry