reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa otuchy [emoji4] doszłam już do siebie po tej pierwszej fali szoku. Odganiam źle myśli, bo wiem że jak dam im się rozkręcić to będzie mi bardzo ciężko... kluczowy będzie poniedziałek, wyniki badań i kontrola szyjki. A póki co leżymy i myślimy pozytywnie [emoji4] nie dam się, choćbym do końca miała się z łóżka nie ruszyć to dzidziuś będzie z nami [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I takiego nastawienia życzę ciągle. Buziaki będzie dobrze , musi być.:)
 
reklama
Witam Kobietki.Ja już się boję nadchodzącej jesieni i zimy.U nas ten okres zawsze wiąże się u młodszej corki z poważnymi infekcjami ,antybiotykoterapią a nie rzadko szpitalem.Mam nadzieję że ta jesień i zima będą bardziej łaskawe dla nas niż w zeszłym roku.
 
@kasia2309 tak trzymaj! [emoji846]

Dzień dobry wszystkim, dziś znów kiepsko spałam, doszłam już chyba do 100 przysiadów w nocy... ale w końcu nogi się uspokoiły i zasnęłam. Ale będę miała silne uda po tej ciąży! [emoji12]

Dostałam inkę do łóżka i czytam, ale zaraz muszę się zwlec i pędzić na jogę. Ciekawe jak będzie, byłam daaaaawno temu raz i niemal zasnęłam z nudów od tych ćwiczeń oddechowych i pogadanek. Oby z innymi mamuśkami było weselej!
 
Dziewczyny a swędzi Was skóra? Mnie od jakiegos czasu tak. Ginekolog nastraszyla cholestazą ale wyniki alat/aspat/bilirubina/fosfataza zasadowa w normie. Nie wiem czy to ja juz wariuje czy co.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a swędzi Was skóra? Mnie od jakiegos czasu tak. Ginekolog nastraszyla cholestazą ale wyniki alat/aspat/bilirubina/fosfataza zasadowa w normie. Nie wiem czy to ja juz wariuje czy co.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Swędzi zwłaszcza na brzuchu bo się.rozciaga, ogolnie.ja to na ciele mam sucha więc bez balsamow nie wytrzymuje. W nocy potrafię się obudzić jak mam stopy suche i smarować kremem :D
 
Dziewczyny a swędzi Was skóra? Mnie od jakiegos czasu tak. Ginekolog nastraszyla cholestazą ale wyniki alat/aspat/bilirubina/fosfataza zasadowa w normie. Nie wiem czy to ja juz wariuje czy co.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Swędzi mnie brzuch, zwłaszcza okolice pępka.
 
Swędzi zwłaszcza na brzuchu bo się.rozciaga, ogolnie.ja to na ciele mam sucha więc bez balsamow nie wytrzymuje. W nocy potrafię się obudzić jak mam stopy suche i smarować kremem :D

Zawsze miałam suchą skórę, choć ta suchość mnie nie budziła, na szczęście! Ale bez kremu do rąk bym nie zasnęła.
W ciąży mi się jednak zmieniło - skóra wyglada lepiej, a co ciekawe - włosy mniej się przetłuszczają. Jakoś mi się to tłuszczowe nawilżanie lepiej na ciele rozłożyło teraz. [emoji846]
 
Może to specjalistka ale moja lekarka jest innego zdania i Jej bardziej ufam bo dzięki niej jestem w ciąży i udaje mi się ją utrzymać. Gdy stosowalam tryb leniwej królowej cały czas plamilam. Położyłam się na trzy tygodnie plackiem i plamienia ustaly! I tak trzymać półtorej miesiąca już jest dobrze tfu tfu. Także ja wierzę w moc leżenia [emoji6] a przy skracajacej się szyjce nie wyobrażam sobie chodzić....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Tak na prawdę to każda szyjka inna, tak samo jak ciąża. Nieraz szyjka potrafi się sama wydluzyc do stany początkowego :)

Ja narazie pozwalam sobie na chodzenie Ale też przy tym staram się oszczędzać bardzo, mam wizyty co 2 tygodnie... nic się nie dzieje :) Jeżeli zacznie się szyjka skracać to oczywiście położę się do łóżka. Ale wydaje mi się, że ten szewek został mi założony "po coś" więc...jak wszystko ok to.... jeszcze nie leżę.

A we wtorek już wybieram się do szpitala :O ciekawe co mi powiedzą... czy zostawia na obserwację.. czy nie zostawia.
 
reklama
xsseniu i kasiu trzymam za was kciuki , musi być dobrze.
ja od wczoraj mam kiepski humor ( chyba pogoda ma na to duzy wpływ ), bola mnie boki brzuszka , chyb wszystko się rozciąga bo moje BRZUSIO jest naprawdę duże, wyglądam tak jakbym była w 8 miesiącu.
Z dobrych wiadomości to ze zaczęłam już 6 miesiąc
Magiczna ja cos czuje ze tez u mnie porod będzie wcześniej mam tylko nadzieje ze dotrwam do 37 tyg. na pewno cc bede miała w polowie grudnia najprawdopodobniej 18 jak oczywiście wszystko będzie ok. Modle się o to aby dotrwać i Malenstwo było zdrowe.
Guanta rozmawialas z mama na temat szczepien w tak wczesnym okresie?
 
Do góry