reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@monia090 ja nie kupuje rozka ale będę kupować otulacz z La Millou. Z resztą, zobaczę co pokażą w nowej kolekcji i na pewno wydam tam trochę hajsu.

Współczuję :( u nas dziś pierwszy dzień i z rana bardzo chciała iść, obstawiam że w poniedziałek będzie to.co u Ciebie

U nas to na pewno potrwa, bo ona chodzi do tego przedszkola już 3 rok a takie cyrki są od początku. Te nauczycielki też jakieś z dupy w jej grupie, nic tych dzieci nie zainteresują tylko najważniejsze, żeby maluchy siedziały cicho. Nie raz zaprowadzalam płacząc dziecko to nawet nie przerywaly rozmowy między sobą żeby małej jakoś pomóc tylko dawaj ja do sali i nara.
 
reklama
Oh jej biedactwa :-( pamietam jak moje dawawlam pierwszy raz do przedszkola. Starsza pierwszy tydzien nie plakala ale potem za to bylo ciezko. A mlodsza plakala pierwszy tydzien a potem luz.
Odstawialam je do przedszkola i sama w placz :-( ale sa pod dobra opieka i bedzie im duzo fajniej niz siedzenie w domu! Musicie po prostu to przeczekac.

U nas rok szkolny zaczyna sie za 2 tyg. Moja starsza 11 latka idzie juzzz (!) Do szkoly sredniej (!) Do innego miasteczka bedzie miejskim autobusem dojezdzac. Szkola 800 uczniow ! Juz tez przezywam ....
Moja starsza ma 10 lat i w poniedziałek do 4 klasy, ale to jakoś lajtowo ;)
 
Hej dziewczyny :) powiedzenia na wizytach, a koleżankom w szpitalu dużo zdrówka :* trzymam kciuki!

Pytanie, czy któraś z Was ma problem z opryszczkami? Mi znów wyskoczyła, tym razem w nosie i pod nosem :/ i ostatnio często leci mi krew z nosa, a jak nie krew to jak wydmuchuje to że skrzepami krwi, ma któraś tak? :/ zapomniałam o tym powiedzieć lekarzowi na ostatniej wizycie.. a następna wizyta dopiero 27.09...

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia090 ja nie kupuje rozka ale będę kupować otulacz z La Millou. Z resztą, zobaczę co pokażą w nowej kolekcji i na pewno wydam tam trochę hajsu.



U nas to na pewno potrwa, bo ona chodzi do tego przedszkola już 3 rok a takie cyrki są od początku. Te nauczycielki też jakieś z dupy w jej grupie, nic tych dzieci nie zainteresują tylko najważniejsze, żeby maluchy siedziały cicho. Nie raz zaprowadzalam płacząc dziecko to nawet nie przerywaly rozmowy między sobą żeby małej jakoś pomóc tylko dawaj ja do sali i nara.
To u mnie taka babka jakby pierwszy raz miała styczność z Dziećmi się zachowywała. Wogole to powinni dać młode kobitki i jakieś takie zywsze
 
Hej dziewczyny :) powiedzenia na wizytach, a koleżankom w szpitalu dużo zdrówka :* trzymam kciuki!

Pytanie, czy któraś z Was ma problem z opryszczkami? Mi znów wyskoczyła, tym razem w nosie i pod nosem :/ i ostatnio często leci mi krew z nosa, a jak nie krew to jak wydmuchuje to że skrzepami krwi, ma któraś tak? :/ zapomniałam o tym powiedzieć lekarzowi na ostatniej wizycie.. a następna wizyta dopiero 27.09...

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak wyniki morfologii ?
Płytki krwi? Hemoglobina?
 
Hej dziewczyny :) powiedzenia na wizytach, a koleżankom w szpitalu dużo zdrówka :* trzymam kciuki!

Pytanie, czy któraś z Was ma problem z opryszczkami? Mi znów wyskoczyła, tym razem w nosie i pod nosem :/ i ostatnio często leci mi krew z nosa, a jak nie krew to jak wydmuchuje to że skrzepami krwi, ma któraś tak? :/ zapomniałam o tym powiedzieć lekarzowi na ostatniej wizycie.. a następna wizyta dopiero 27.09...

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
Krew w nosie w ciąży to akurat normalne

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Wyniki mam w normie, ostatnie robiłam co prawda 1.5 mc temu ale bylo ok, mam zrobić na następną wizytę świeże.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie u nas morfologia może zmienić się w ciągu miesiąca. Mi poleciały ostatnio plytki i hemoglobina ale jeszcze w normie ale lekarka się mnie pyta czy leci mi krew z nosa.
Ja bym zrobila na twoim miejscu teraz, lepiej sprawdzić czy nie musisz brać czegoś dodatkowo, np. żelazo .
 
reklama
Do góry