reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzien dobry dziewczyny [emoji5]. Youknow, na pewno wszystko jest dobrze. Nasze maluszki sa silne i na dobrze chronione ! [emoji5]
Jezeli chodzi o seks to u nas tez posucha. Najpierw byla torbiel, pozniej sie balismy a teraz infekcja [emoji5]. Musze przyznac, ze przez ten celibat sny erotyczne przybraly na sile [emoji23]. Ale czego sie nie robi dla dobra glutka [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mialam sny erotyczne ale mi się uspokoiły. W sumie szkoda[emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
U mnie niestety coraz gorzej [emoji23]. A ile jeszcze do konca ciazy...a, i polog [emoji3]. O mamo... [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nom nom. Ale sobie nie wyobrażam teraz. W czwartek mi tylko przez usg szyjkę zbadał i nadal jestem cala spuchnieta!

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Jak mielismy 4 dni przerwy w seksie to w nocy gwalty mi sie snily i wstawalam dziwnie podekscytowana... Nie wyobrazam sobie calkowitego zakazu wspolzycia, moj facet dalej mnie kreci jak na samym poczatku i jak zaden inny przed nim. Jestesmy razem okolo 1,5 roku, znamy sie okolo 2 lat. Moze to z tego sie bierze, zar nie zgasl, albo tez nimfomanka jestem hah. Z drugiej strony tez tak przykro by mi bylo patrzec na niego z mysla, ze przed ciaza intensywne starania, po kilka razy na dzien, a potem co? Nic? Nalezy mu sie, postaral sie :3
My po prostu z powodów zdrowotnych nie możemy cóż decydując się na dziecko wiele w życiu się zmienia [emoji13]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Seks... Ehhh.... Od kad jestem w ciąży to jest raz na ruski rok... Sny erotyczne wcześniej częściej miałam, już taka steskniona za seksem jestem że nawet dochodziłam przez sen.
 
Jak mielismy 4 dni przerwy w seksie to w nocy gwalty mi sie snily i wstawalam dziwnie podekscytowana... Nie wyobrazam sobie calkowitego zakazu wspolzycia, moj facet dalej mnie kreci jak na samym poczatku i jak zaden inny przed nim. Jestesmy razem okolo 1,5 roku, znamy sie okolo 2 lat. Moze to z tego sie bierze, zar nie zgasl, albo tez nimfomanka jestem hah. Z drugiej strony tez tak przykro by mi bylo patrzec na niego z mysla, ze przed ciaza intensywne starania, po kilka razy na dzien, a potem co? Nic? Nalezy mu sie, postaral sie :3
My jestesmy razem 7 lat i w tej sferze dalej ogien [emoji23]. Teraz chyba nawet bardziej. I szkoda, ze nie mozemy bo w ciazy ponetniej wygladam [emoji3][emoji3].
Wlasnie, jak sie staralismy (co prawda zajelo nam to 2 cykle) bylo super. A teraz? Ciazko sie przestawic.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Tez mialam sny erotyczne ,uspokoily sie [emoji4]a szkoda hehe ,nawet orgazmy byly[emoji12]

@Ann90 mnie moj M tez kreci i bardzo lubie sexy ale moja ciaza od poczatku byla zagrozona,a dwie poprzednie poronilam wiec uwierz mi ,ze chocby nie wiem co nie chce bo sie boje[emoji4]
Po prostu wole nie ryzykowac,nie wybaczylabym sobie.
A jeszcze cale zycie przed nami[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mojego M nie ma ja dalej zalegam w łóżku, na obiad zamawiam mniam marynowanego fileta z kurczaka a po południu jedziemy na imprezę niespodziankę urodzinową dla mojej przyjaciółki. Jej Mąż to organizuje ciekawa jestem jak to wyjdzie bo żadnych szczegółów nam nie podał nie wiem czy mamy się gdzieś chować z autem czy jak [emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Rewelacyjnie Was się czyta :) zawsze mnie przerażał u kobiet ten brak zainteresowania swoim partnerem od momentu zajscia w ciążę. Ostatnio czytałam artykuł zamieszczony na bakusiowo, że okrutne jest przenoszenie małego dziecka do swojego pokoju, że sama autorka jako 5 latka podaje czuła się strasznie opuszczona jak ją na chwilę zostawili samą, że to jest czas kiedy dziecko ma czuć bliskość mamy. Ja uważam, że jak najbardziej trzeba dać poczucie bezpieczeństwa i zaufania dziecku, ale w mądry sposób, bo to co ona opisała to jest jak dla mnie nauka dziecka jak szantażować rodziców, a jednocześnie sprowadzenie partnera do roli jedynie dawcy nasienia.
 
reklama
Jeżeli chodzi o ciuszki to fajne przeceny są teraz w crocodillo i w dobrej cenie rajstopki gatta można kupić w outlet factory w Poznaniu (jest tam tez crocodillo i smyk), dobre gatunkowo rajstopki są w wojciku i po przecenie cenowo Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry