reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@piorko ja tam żadna specjalistką nie jestem bo to pierwsze maleństwo ale intuicję mam chyba dobra bo właśnie piorę w 40st i prasuję

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Co za noc:/ więcej nie śpię niż śpię :/

Wizytę i prenatalne mam za razem 7.09 niestety nie potrafie wpisać ;/
godzina... 7:40 :o chciałam powiedzieć lekarzowi, że oszalał, ale uświadomiłam sobie, że to czas szkoły i, i tak będe już na nogach :)

@dreamscometrue smacznego:)
ja ostatnio znów mniej jem, choć przybrałam jakieś 2 - 2,5 kg :)
 
Ja tez juz nie śpię. Tak jak mam isc do pracy to bym spala do 9. Ale i tak zaraz musze sie zwlec bo przyjeżdża rachowiec od schodow i wyladaloby sie ubrać z pizamy :-) Milego dnia!
 
4 rano ja siedzę i wpierdzielam [emoji51][emoji51][emoji51] w ogóle dużo więcej ostatnio pije jak będę u teściów to chyba zmierze glukometrem cukier. Coś mi to da?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Te nasze dzieci to straszne żarłoki [emoji23] Ja już też wcinam.
Co do cukru to możesz zmierzyć, ale jeden wynik, i to z glukometru, o niczym nie przesadza. A ile mniej więcej pijesz? Ja w największe upały piłam bez problemu 3litry wody, mój tata też panikowal żebym sobie cukier zmierzyła. Ważne czy dużo sikasz i czy w nocy (wiadomo, w ciąży to akurat wybitnie niemiarodajne [emoji16]), ale też czy np budzisz się w nocy z ogromnym pragnieniem, takim że wypijasz na raz dzbanek herbaty. I czy nie czujesz się senna w ciągu dnia. Poza tym zbliża się czas krzywej cukrowej więc bym na Twoim miejscu wyczekała do tego badania, wtedy będzie wszystko jasne [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
4 rano ja siedzę i wpierdzielam [emoji51][emoji51][emoji51] w ogóle dużo więcej ostatnio pije jak będę u teściów to chyba zmierze glukometrem cukier. Coś mi to da?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja tez jak sie obudziłam o 5 to pierwsza potrzeba to siku ;) a druga jajecznica z szyneczka :D. Jedno i drugie sie zrealizowało ;).
Trochę sie martwię bo zwykle po obiedzie chce mi sie spać. Mam nadzieje, ze to nie cukrzyca...
 
Tak patrzę i patrze

1503679101-aaaaaa.png


A tu z pepco

1503679116-aaaaaa.jpeg


Połowa ceny [emoji3]
No dobra czapeczka jest jeszcze.

Oczywiście nie są takie same Ale bardzo podobne
Jeśli chodzi o jakoś smyk a pepco to często jest mega różnica. Często są bardzo podobne ubranka tu i tu. Rajstopki jakie dream pokazywała miałam że smyka identyczne i po praniu wyglądały nadal prawie jak nowe. Chociaż rajstopki najlepsze są z Gatta.

Jeśli chodzi o jakość ubranek to kiedyś pisałam że ja wolę czasem coś z Lidla kupić niż z pepco. Owszem czasem w pepco trafia się fajne ale często po praniu zmechacone albo rozciągają się tak dziwnie. Firmowe to rekids, smyk, 5-10-15 polecam wszystkie ale najlepiej na wyprzedażach ;)
 
reklama
Wiatjcie dziewczyny pochlonela mnie praca i inne obowiazki[emoji5]

@dreamscometrue tak,tak poprosze o wpisanie na 21.09 ,przepraszam ,ze odrazu nie napisalam ale tak sie cieszylam z mojej pipci ,ze zapomnialam[emoji4]

Dziewczyny jesli chodzi o sexy ,to my od poczatku ciazy nic.
Od 4tc plamilam,w 5tc odkryto krwaiaka ,znikanal ok 10 tyg ale i tak wolelismy sie powstrzymac.
Ja niestety nie przekonam sie az do koncowki ciazy,zaszlaejmy od Swiat ,juz zapowiedzialam M ,takze bidok odlicza.
A dodam,ze wczesniej mielismy bardzo aktywne zycie intymne.
No coz odbijemy sobie przed porodem i po pologu[emoji5]o ile sily beda hehe.

@dreamscometrue schabowy bez glutenu:kup panierke bezglutenowa[emoji4]mam firmy schar,smakuje jak zwykla tylko cena niezwykla[emoji23]

@Iwona80 ja kiedys myslam nad mima xari ale jakos jak poogladalam w sklepie to sie rozmyslilam[emoji4]biore quinny moodd,na czyrech kolach

@kasia2309 ostatnio u kolezanki jadlam rurki z kremem z lidla ,przepyszne,nigdy nie jadlam tak dobrych,krem bialy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry