reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny spalam jak zabita wc na śpiochu[emoji6] nic nie boli ani brzuch ani noga [emoji16] chyba w poniedziałek za bardzo dalam sobie czadu i potrzebowalam odpocząć...ale jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca...zobaczymy później[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja tak miałam w I trymestrze, ze miałam ból w pośladku i nodze przez prawie dwa tygodnie. Trochę utykalam ale nie był to taki silny ból jak przy rwie kulszowej. Potem przeszło ale na drugi pośladek i nogę :p. Po drugiej stronie trwało chyba dwa dni i uspokoiło sie. Oby nie wróciło ;).
 
reklama
Ja musze badac co miesiac ale nawet jak bym nie musiala to bym badala, nawet jak sie nie dostanie skierowania to nie jest to drogie badanie ;)
Ale powinno sie w kazdym trymestrze chociaz, tak mi mowila lekarka, nawet jak w I bylo ok.
Warto badać co miesiąc ale zeby lekarz mogl podjąć jakąś sensowną decyzje musi tez miec wyniki FT3 i FT4 bo samo TSH niewiele mówi. Ja tez co miesiąc, wczoraj odebralam wyniki i mam 2,45 i endo powiedziala że mam brac 75mg jak do tej pory a 2x w tygodniu więcej- 75mg +50%. Ja iore Euthyrox, on ma dłygi okres półtrwania więc wszystko powinno działać ok.
 
no nie nadrobię Was dziewczyny, pare godzin mnie ne było i czytania na pół dnia :) fajnie,że tak aktywne forum.
Wczoraj byłam na połówkowym, wszystko jest absolutnie super, :) Siusiak jest na 100%,już nawet sama widziałam więc nie ma wątpliwości co do płci :) chłopak spory, prawie o tydzień starszy wedlug usg ale wszystko tak jak powinno być :) jestem wniebowzięta. I od dziś na zwolnieniu na tydzień :D wszyscy w szoku bo ja nie biorę zwolnien nigdy a w pierwzej ciąży pracowałam nawet w dzień porodu... niestety kompa mam i pare rzeczy będę musiała zrobić ale i tak jest super :)
 
Warto badać co miesiąc ale zeby lekarz mogl podjąć jakąś sensowną decyzje musi tez miec wyniki FT3 i FT4 bo samo TSH niewiele mówi. Ja tez co miesiąc, wczoraj odebralam wyniki i mam 2,45 i endo powiedziala że mam brac 75mg jak do tej pory a 2x w tygodniu więcej- 75mg +50%. Ja iore Euthyrox, on ma dłygi okres półtrwania więc wszystko powinno działać ok.

No ja za kazdym razem badam wszystko ;) ostatnio mi wlasnie podniosła dawke tez, na razie biorę 50mg ;)
 
Hej dziewczyny, czy można jeszcze dołączyć, a właściwie to wrócić? Byłam na forum na początku, ale przez mdłości i fatalne samopoczucie i brak czasu nie miałam kiedy się udzielać. Teraz moja córeczka chodzi do żłobka, drugi trymestr w porównaniu do I to bajka wiec chętnie z Wami popiszę [emoji3]Termin mam na 13.01, moja druga ciąża, płci jeszcze nie znam, jestem z Poznania. Terminy wizyt dopiszę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, czy można jeszcze dołączyć, a właściwie to wrócić? Byłam na forum na początku, ale przez mdłości i fatalne samopoczucie i brak czasu nie miałam kiedy się udzielać. Teraz moja córeczka chodzi do żłobka, drugi trymestr w porównaniu do I to bajka wiec chętnie z Wami popiszę [emoji3]Termin mam na 13.01, moja druga ciąża, płci jeszcze nie znam, jestem z Poznania. Terminy wizyt dopiszę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jasne zapraszamy to wpisz się proszę do kalendarza[emoji6] Link do: Kalendarz Styczniowki2018

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Witajcie!
Wybaczcie, ale nie nadrobię tych 20 stron [emoji16] Pięknie wczoraj naprodukowałyście.
Melduje, że u mnie wszystko ok, Dzidziek kopie i czasem mam wrażenie, że ma czkawkę [emoji16] Słodkie to jest.
My bawimy sie dalej z remontem, dlatego bedzie mnie tu mniej i przy takiej ilości postów raczej tego nie nadrobię - dlatego zwolnijcie, dziewczyny ! [emoji16]
Miłego dnia !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie mogę się doczekać tej dzisiejszej wizyty, niech mi juz potwierdzą te dziewczynkę czy też chłopca, proszę proszę proszę!!!!

Zapytam przy okazji gina, czy to normalne, ze przez 8godzin non stop mozna mieć kłucie brzucha i taki wydęty jak balon, bo wczoraj mnie to tak wykończyło, że na samo wspomnienie odechciewa mi się być w ciązy. Przez to, ze próbowałam odciążyć mięśnie brzucha i zmniejszyć kłucie, to z kolei nadwyrężyłam kręgosłup i dzis mam kłucie w plecach dla odmiany. Kobiety to mają przerąbane!
 
reklama
Wiesz najbardziej przestraszylo mnie to że z mojego męża strony jest duże obciążenie jeśli chodzi o Cukrzycę bo ma jego siostra, kuzynka miała babcia, ma dziadek i to od strony ojca i matki więc jakby jeszcze tu dowalilo.....
No ale to jednak strona męża, mogłabyś się bać gdyby było takie obciążenie z Twojej strony [emoji6] 2 ciąże przeszłas ale nie ukrywajmy że każda z nich po trochu wyniszczyla Twój organizm i teraz widać nie radzi sobie już tak dobrze. Nic się nie martw, łapiesz się w normie, możliwe, że kontrola i dieta wystarczy [emoji6] kiedy masz wizytę by to skonsultować? Myślę, że dietę możesz zacząć już dziś. Poszukaj w necie przykładowych menu [emoji6]

A tak w ogóle to... 3 str o godzinie 8? No weźcie [emoji3]

Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji7]
 
Do góry