reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@dreamscometrue namowilas mnie na czytanie Bondy :-) przedwczoraj kupiłam Sprawe Niny Frank (już kończę czytać) dziś kupilam Florystke ( w biedronce za 10 zł) a w empiku jest -20% i zastanawiam czy czy kupić cała serię tych książek na zdjęciu, wyjdą po 65 zł. Czytałaś może? Albo któraś z dziewczyn czytała? :-) Zobacz załącznik 819380
Czytałam pochłaniacz, okularnika właśnie kończę, super!!!
65 zł to tanio, ja bym brała ;) moja mama ma wszystkie części i wszystkie przeczytane, każdą chwaliła ;)

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue namowilas mnie na czytanie Bondy :-) przedwczoraj kupiłam Sprawe Niny Frank (już kończę czytać) dziś kupilam Florystke ( w biedronce za 10 zł) a w empiku jest -20% i zastanawiam czy czy kupić cała serię tych książek na zdjęciu, wyjdą po 65 zł. Czytałaś może? Albo któraś z dziewczyn czytała? :-) Zobacz załącznik 819380
Czytałam Pochłaniacz i średnio mi się podobał dlatego długo mi zajęło wzięcie się za jakąś inna Jej książkę ale seria z Hubertem Meyerem fajna[emoji6] dlatego chyba jeszcze będę sięgać po te które wstawilas

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@dreamscometrue namowilas mnie na czytanie Bondy :-) przedwczoraj kupiłam Sprawe Niny Frank (już kończę czytać) dziś kupilam Florystke ( w biedronce za 10 zł) a w empiku jest -20% i zastanawiam czy czy kupić cała serię tych książek na zdjęciu, wyjdą po 65 zł. Czytałaś może? Albo któraś z dziewczyn czytała? :-) Zobacz załącznik 819380


Ja czytalam i przyznam szczerze, ze nie lubie gdy w powiesci jest 32547674 bohaterow. U pani Kasi Bondy niestety tak jest a czytalam wszystkie jej powiesci. Ale o gustch sie nie dyskutuje. Fabuly i pomysly super ale dla mnie troche zbyt zagmatwane i zbyt wielu bohaterow :) niemniej polecam :)
 
Ja właściwie robotę na dziś skończyłam, obiad też, M w pracy całe po południe więc zasiadam do czytania [emoji6] właśnie mam Bondę Tylko martwi nie kłamią do skończenia

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja czytalam i przyznam szczerze, ze nie lubie gdy w powiesci jest 32547674 bohaterow. U pani Kasi Bondy niestety tak jest a czytalam wszystkie jej powiesci. Ale o gustch sie nie dyskutuje. Fabuly i pomysly super ale dla mnie troche zbyt zagmatwane i zbyt wielu bohaterow :) niemniej polecam :)
Tak, zagmatwane, zgadzam się z tym

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Cześć dziewczynki!
Pozdrawiam nowe mamusie :tak: Mało mnie tu bo jeszcze męcze się mdłościami i nie mam chęci na nic. Czas leci szybko gdy mąż w pracy a jak jest to dłużą mi sie dni i plącze mi się pod nogami :oo2:
Moje dzieciaki mają drzemke a ja wsuwam pomidorówke :happy::-) :)
Widzę że dołączyła kolejna mamusia w 3ciej ciąży, super :tak:
 
Dziewczyny ... przyszlam z pracy podtarlam sie papierem i kropla rozowa ... jakby sluzem/woda rozzedzona krew... rozwe jasno w kazdym badz razie, wielkosci kropki.

Siedze z nogami w gorze. Moj lekarz od 15 przyjmuje. Mam nadzieje ze mnie przyjmie i to nic zlego.
 
Dziewczyny ... przyszlam z pracy podtarlam sie papierem i kropla rozowa ... jakby sluzem/woda rozzedzona krew... rozwe jasno w kazdym badz razie, wielkosci kropki.

Siedze z nogami w gorze. Moj lekarz od 15 przyjmuje. Mam nadzieje ze mnie przyjmie i to nic zlego.
Nie masz jakiegoś zapalenia? Ja raz tak miałam że miałam podrażnione bo coś mnie lapalo (czułam że szczypie i swędzi) i stąd miałam właśnie podbarqione na różowo.
Mimo wszystko lepiej polezec do tej 15
 
reklama
Co do spodni ciążowych to 1 ciąży kupiłam w hm swój rozmiar i wystarczyły do konca, w 2 ciąży odkupiłam od znajomej rozmiar większe i po jakims czasie były już dobre a tamte pierwsze ciasne :crazy::oo::unsure:
 
Do góry