reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja połówkowe 11 wrzesnia ;)
Na prenatalnych w 12 tyg byl chlopiec, ostatnio na usg dzidziutek nie chcial sie obrócić i pani mowila ze raczej dziewczynka ;)
Jak chlopiec to Ignaś a dziewczynka Zosia;)
Połówkowe 7 września, termin 25 (z usg). Kurcze, to ci się udao, jak dojrzał coś lekarz w 12 t.c.! Mi Pani dr powiedziała, że dziecko jest BARDZO ruchliwe i cud, że w ogóle się udało wszystko pomierzyć ;)
 
reklama
My imienia jeszcze nie mamy, nawet nie chce mi się nic myśleć w tym temacie :) jak się dowiem płci to wtedy konkretnie się za to wezmę :) chociaż ciężko będzie coś wymyślić żeby córkom i mężowi pasowało :D
 
I ja! Kurcze na samym poczatku ciąży znalazłam Wasze forum potem zgubiłam, na szczęście w końcu odszukałam (zmyliła mnie trochę inna szata graficzna).


Witam serdecznie! Czekam na swoje pierwsze dzieciątko :) na świat ma przyjść 27.01[emoji173]️ 14.09 mam usg połówkowe i trochę się obawiam bo u nas zarówno z mojej strony jak i taty jest ryzyko obciążeń chorób genetycznych... narazie wszystko jest dobrze, wyniki w normie prócz żelaza i bakterii, ale taki moj urok :)

Czy macie już wybrane imiona dla swoich Skarbów? Bo ja nadal nie, a nie zanosi się żebyśmy w najbliższym czasie się zdecydowali

Witaj!
U nas bedzie Bruno, dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię Kornelia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja połówkowe 11 wrzesnia ;)
Na prenatalnych w 12 tyg byl chlopiec, ostatnio na usg dzidziutek nie chcial sie obrócić i pani mowila ze raczej dziewczynka ;)
Jak chlopiec to Ignaś a dziewczynka Zosia;)


Piękne imiona! Mój narzeczony upiera się przy Wiktorze, ja wolałabym Konrada. Dziewczynka miała mieć na imię Ola, ale w rodzinie od dwóch tygodni mamy małą Oleńkę więc szukamy dalej.

U nas lekarz stwierdził na pierwszym usg, że jak nic widać chłopca - narzeczony w niebowzięty. Ja chciałam bardziej córeczkę, na początku było ciężko zrezygnować z różowych sukienek :) teraz oby bylo zdrowe zresztą zobaczymy czy nie zrobi nam psikusa :)
 
U nas będzie Iga [emoji3]

Moim rodzicom nie przypadło to imię do gustu i mama się śmieje, że dziecko chcemy nazwać Igła [emoji48] przyzwyczaja się [emoji3]

U mnie chyba teście tak średnio do Bruna, nie ma fajerwerków jak to sie mówi. Moj tata też tak dziwnie podchodzi bo to raczej rzadko spotykane imię choć coraz cześciej! Przyzwyczaja sie [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Połówkowe 7 września, termin 25 (z usg). Kurcze, to ci się udao, jak dojrzał coś lekarz w 12 t.c.! Mi Pani dr powiedziała, że dziecko jest BARDZO ruchliwe i cud, że w ogóle się udało wszystko pomierzyć ;)
To byla końcówka 12, ale jak boga kocham sama widzialam malego siusiorka, smiesznie to wygladalo bo ksztalty znajome haha, az doktorka sie smiala ;) a teraz prosze ;) czekam z niecierpliwościa na kolejne usg;)
 
U nas z imieniem duży kłopot. Dla dziewczynki miała być Lena albo Iga a okazało się że chłopiec, no i opcji jest wiele: Krzyś, Tymek, Bruno, Dawid, Filip:/ no i Huston mamy problem!
 
Mnie wszyscy pytają o płeć, w zeszłym tygodniu usłyszałam to pytanie chyba od 8 różnych osób. I robię głupią minę, mimo, ze to juz połowa 19-tego tygodnia! Z Oliwią juz od 6tygodni bym wiedziała a tu lipa... gorzej ze moja póki co jedynaczka nagle od 2 dni gada, ze ona nie chce brata, ona chce tylko siostrę. Szkoda, że czarować nie umiem....

U nas dzis deszczowo, pochmurnie, ale kawka z expresu wypita, więc nastawienie do życia pozytywne :)
Powodzenia na wizytach dziewczyny! Moja juz za 2 dni :)
 
Witaj!
U nas bedzie Bruno, dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię Kornelia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kornelia <3 piękne imię :tak: :laugh2:

U nas będzie Laura Lubica dla dziąchy, bądź Gabriel dla siusiorka.
Mój małż jest byłym jockeyem, a Gabriel oznacza ten który jeździ konną, więc pasuje idealnie.
Ale powiem Wam że mieliśmy ogromny problem z imieniem dla chłopca, ponieważ te dwa które nam się podobały najbardziej już zużyliśmy :-D
 
reklama
Mnie wszyscy pytają o płeć, w zeszłym tygodniu usłyszałam to pytanie chyba od 8 różnych osób. I robię głupią minę, mimo, ze to juz połowa 19-tego tygodnia! Z Oliwią juz od 6tygodni bym wiedziała a tu lipa... gorzej ze moja póki co jedynaczka nagle od 2 dni gada, ze ona nie chce brata, ona chce tylko siostrę. Szkoda, że czarować nie umiem....

U nas dzis deszczowo, pochmurnie, ale kawka z expresu wypita, więc nastawienie do życia pozytywne :)
Powodzenia na wizytach dziewczyny! Moja juz za 2 dni :)
Siostrzenice B też się bardzo ucieszyły, że prawdopodobnie będą miały kolejną kuzynkę. Wczoraj ją wygłaskały we wszystkie strony :)
Na początku może będzie córcia rozczarowana jeśli chodzi o brata, ale się przyzwyczai. Właśnie u siostry B są dwie dziewczynki i najmłodszy chłopiec, dziewczyny mają akurat okres wzajemnego się tłuczenia za to obydwie noszą i przytulają brata, a na początku też miały do niego ambiwalentny stosunek szczególnie starsza.
 
Do góry