reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Chciałabym nie mieć apetytu...chociaż przez tydzień. U mnie na odwrót - wszystko mi smakuje!!! Najchętniej zastosowałabym tzw. dietę obrotową - gdzie sie nie obrócę, ta coś bym zjadła :p
Ja też zaczynam tak mieć coraz bardziej, a ostatnio na słodycze mnie bierze... Najbardziej na lody.
No cóż po połogu trzeba będzie wrócić do Chodakowskiej...
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach[emoji5]

@mamaincogito strasznie przerazajacy ten obrazek,czyzby moj pecherz mial zostac zmiazdzony przez glowke mojej ksiezniczki???[emoji16]zartuje,wiedzialam wczesniej co mnie czeka [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powodzenia dla wizytujacych! Duuuuzo dzis was [emoji4]

Ja przytylam cos kolo 2kg. Ale na apetyt nie narzekam [emoji58] i tez mnie cos zaczyna do slodkiego ciagnac, a lody.... MNIAM ! no i miecho jeszcze, najlepiej jakies sosy z ziemniaczkami. Mam nadzieje, ze tak jak w pierwszej ciazy, przytyje do 10 kg.

Dzisiaj po poludniu do rodzicow. Juz marze o tych warzywkach swiezych zrywanych w kapciach [emoji4]
 
Powtórzę się, fajnie Wam Dziewczyny.
Póki co u mnie 50.6 kg przy 165cm.
Bylam u dietetyczki i m. In. mam dodatkowo się odżywiać nutridrinkami. Nie mogę ich znieść. Chciałabym jeść normalnie.
 
Chciałabym nie mieć apetytu...chociaż przez tydzień. U mnie na odwrót - wszystko mi smakuje!!! Najchętniej zastosowałabym tzw. dietę obrotową - gdzie sie nie obrócę, ta coś bym zjadła :p
Ja mam dokładnie tak samo. Cały czas mogłabym palaszowac:/ byłam na badaniach przed chwilą i miałam od razu na jakieś zakupy skoczyć ale mój wilczy głód niestety mi na to nie pozwolił i grzecznie wróciłam do domciu. Zjadłam śniadanko, popilam inką i chyba idę jeszcze w kimkę bo nie dospalam coś:)
 
reklama
Do góry