reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No właśnie też mi tak logika podpowiada. Nie rozumiem dlaczego szefowa się tak upiera..

Widziałam, że rozmawiałyście o torbie do porodu. Podsyłam Wam link do bloga mamy ginekolog na ten temat.
mamaginekolog.pl/torba-do-porodu

Czy któraś z Was śledzi jej blog/instagram? Ja szczerze mówiąc bardzo ją lubię i podglądam od dawna. Nawet zamówiłam właśnie segregator ciążowy jej autorstwa ;)
mamaginekolog.pl/produkt/segregator-ciazy-niebiesko-rozowy-kopia/

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie też mi tak logika podpowiada. Nie rozumiem dlaczego szefowa się tak upiera..

Widziałam, że rozmawiałyście o torbie do porodu. Podsyłam Wam link do bloga mamy ginekolog na ten temat.
mamaginekolog.pl/torba-do-porodu

Czy któraś z Was śledzi jej blog/instagram? Ja szczerze mówiąc bardzo ją lubię i podglądam od dawna. Nawet zamówiłam właśnie segregator ciążowy jej autorstwa ;)
mamaginekolog.pl/produkt/segregator-ciazy-niebiesko-rozowy-kopia/

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ją czytam ;) jeszcze superstyler ;)
 
Cześ dziewczyny!
Jestem z Wami od początku, ale nigdy nie miałam czasu nadgonić tak żeby wejść w wątek. W końcu mi się udało i chciałabym do Was dołączyć ;)

Termin porodu mam na 14.01. Mieszkam w Gdyni. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Wszystko rozwija się prawidłowo co niezmiernie mnie cieszy, ale zawsze z tyłu głowy mam mnóstwo obaw. Choruję na niedoczynność tarczycy hashimoto i mam nadzieje, że ten podły japończyk mi nic złego nie wywinie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest nauczycielką? Ja uczę matematyki w klasach 4-6 i mam poważny dylemat czy wracać we wrześniu do pracy. Moja naczelna wymyśliła, że najlepiej będzie jak popracuję do świąt Bożego Narodzenia [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od początku czerwca jestem na l4. Nie patrz na szefową tylko słuchaj swojego organizmu i intuicji. Ja musiałam iść na zwolnienie, choć chciałam chociaż do końca roku szkolnego być. Jeszcze pod koniec maja czułam się dobrze i nawet tydzień w Niemczech na wymianie z dzieciakami byłam. Ale dzidzia zadecydowała za mnie.
 
No właśnie też mi tak logika podpowiada. Nie rozumiem dlaczego szefowa się tak upiera..

Widziałam, że rozmawiałyście o torbie do porodu. Podsyłam Wam link do bloga mamy ginekolog na ten temat.
mamaginekolog.pl/torba-do-porodu

Czy któraś z Was śledzi jej blog/instagram? Ja szczerze mówiąc bardzo ją lubię i podglądam od dawna. Nawet zamówiłam właśnie segregator ciążowy jej autorstwa ;)
mamaginekolog.pl/produkt/segregator-ciazy-niebiesko-rozowy-kopia/

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam segregator i torbę "Jestem mamą" ;) też ja uwielbiam

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć;)
Też mnie dopadł ten sam Japoniec;p ale nam kobietom w ciąży nie da rady ;)
Jestem z Gdańska;) Także jak kiedyś będziesz miała ochotę na spotkanie to jestem chętna;)
Też jestem nauczycielką ale aktualnie nie pracuje w zawodzie..
Myślę że to zależy od tego jak się czujesz ?
Patrz na siebie a nie na naczelną;)

Bardzo chętnie. We wrześniu mój mąż wyjeżdża na 4 miesiące (jest marynarzem), więc gdy zdecyduje się na to L4 będę pewnie wyć z nudów i samotności ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej @Puszka91 :)

Wspominalyscie o torbie do szpitala, ja miałam wstępnie spakowana 1.5 mies Przed terminem. Miałam 2 torby, dla mnie i dziecka. Moja wzielam na porodówkę, a dla dziecka została w aucie, włożyłam do mojej 2 szt pampersów, chusteczki nawilżanie i jeden komplet ubranek,tak żeby zaraz po porodzie mąż nie musiał gonić do auta. Wszystkie pozostale rzeczy dla dziecka zostały w tej drugiej torbie. Mi było tak najwygodniej i teraz też tak zrobię.
I tak godzinę po porodzie wygonilam go po jedzenie dla mnie :)
 
Bardzo chętnie. We wrześniu mój mąż wyjeżdża na 4 miesiące (jest marynarzem), więc gdy zdecyduje się na to L4 będę pewnie wyć z nudów i samotności ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój nie wyjeżdża ale będzie pracował 200 km od Gdańska więc pewnie późnym wieczorem będzie wracał ;) więc pisz śmiało ;)
 
Dziewczyny, mnie nurtuje jeden problem. Do tej pory brala kwas foliowy. Kupilam jakis pakiet wit ale biore raz na tydzien ze wzgledu na zawarty tam jod ktorego nie moge. Martwie sie ze nie doatarczam dodatkowych wit malenstwu. Czy ktoras zażywa pakiet samych kwasow dha? Jutro odwiedze apteke.
 
reklama
Witam nową mamę :)

Z tymi witaminami to teoretycznie zalecana jest suplementacja, ale mozesz też dostarczać niezbędnych witamin w dzieci więc może w testy stronę? Nie faszerowaniem się lekami tylko odpowiednie produkty.
 
Do góry