reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
[emoji23]
Ja już własną firmę mam, pisałaś coś, że chciałabyś otworzyć to dzialaj ;)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No chętnie, ale zawsze mnie przerażała ilość stresu i obowiazków z tym związanych. Mój mąż założył swoją z kolegą dwa lata temu. Od tamtej pory wsiąkł - non stop na telefonie, jak wraca z pracy to siada do laptopa i tak do wieczora...niejeden wyjazd lub impreza nam przepadły bo nagle okazało się, że ma dostawę towaru i musi ją odebrać... a ja mam spokój o tyle że o 16 wychodzę z biura i zapominam, co działo się w firmie :) choć pewnie sporo zależy od prowadzonej działalności...
 
No chętnie, ale zawsze mnie przerażała ilość stresu i obowiazków z tym związanych. Mój mąż założył swoją z kolegą dwa lata temu. Od tamtej pory wsiąkł - non stop na telefonie, jak wraca z pracy to siada do laptopa i tak do wieczora...niejeden wyjazd lub impreza nam przepadły bo nagle okazało się, że ma dostawę towaru i musi ją odebrać... a ja mam spokój o tyle że o 16 wychodzę z biura i zapominam, co działo się w firmie :) choć pewnie sporo zależy od prowadzonej działalności...
Pewnie zależy jaka firma, ja swoją traktuje jako hobby bardziej. Normalnie mam etat, więc też i papierologii i biurokracji mniej :)
Marzy mi się, że kiedyś się rozrośnie, ale póki co musze postawić na rozwój dzieci [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję pozytywnych wizyt oby tak dalej same dobre wieści. Ja dzisiaj mialam lepszy dzien to ogarnelam chate i okna umylam ale o 19 padlam na drzemkę.
Co do imienia dla chłopca to umowe mamy taką ze ma sie nam podobać wszystkim trojgu no i tu pojawiaja sie schody. Natomiast kuba do brzucha mowi Kajunia :-)
 
Cześ dziewczyny!
Jestem z Wami od początku, ale nigdy nie miałam czasu nadgonić tak żeby wejść w wątek. W końcu mi się udało i chciałabym do Was dołączyć ;)

Termin porodu mam na 14.01. Mieszkam w Gdyni. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Wszystko rozwija się prawidłowo co niezmiernie mnie cieszy, ale zawsze z tyłu głowy mam mnóstwo obaw. Choruję na niedoczynność tarczycy hashimoto i mam nadzieje, że ten podły japończyk mi nic złego nie wywinie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest nauczycielką? Ja uczę matematyki w klasach 4-6 i mam poważny dylemat czy wracać we wrześniu do pracy. Moja naczelna wymyśliła, że najlepiej będzie jak popracuję do świąt Bożego Narodzenia [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Puszka witaj!
Jesli chodzi o szkole to u nas zazwyczaj nauczycielki nie zaczynają semestru zeby druga osoba nie musiala tylko kilku tyg ciagnac do ferii.
 
Cześ dziewczyny!
Jestem z Wami od początku, ale nigdy nie miałam czasu nadgonić tak żeby wejść w wątek. W końcu mi się udało i chciałabym do Was dołączyć ;)

Termin porodu mam na 14.01. Mieszkam w Gdyni. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Wszystko rozwija się prawidłowo co niezmiernie mnie cieszy, ale zawsze z tyłu głowy mam mnóstwo obaw. Choruję na niedoczynność tarczycy hashimoto i mam nadzieje, że ten podły japończyk mi nic złego nie wywinie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest nauczycielką? Ja uczę matematyki w klasach 4-6 i mam poważny dylemat czy wracać we wrześniu do pracy. Moja naczelna wymyśliła, że najlepiej będzie jak popracuję do świąt Bożego Narodzenia [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć;)
Też mnie dopadł ten sam Japoniec;p ale nam kobietom w ciąży nie da rady ;)
Jestem z Gdańska;) Także jak kiedyś będziesz miała ochotę na spotkanie to jestem chętna;)
Też jestem nauczycielką ale aktualnie nie pracuje w zawodzie..
Myślę że to zależy od tego jak się czujesz ?
Patrz na siebie a nie na naczelną;)
 
reklama
Cześ dziewczyny!
Jestem z Wami od początku, ale nigdy nie miałam czasu nadgonić tak żeby wejść w wątek. W końcu mi się udało i chciałabym do Was dołączyć ;)

Termin porodu mam na 14.01. Mieszkam w Gdyni. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Wszystko rozwija się prawidłowo co niezmiernie mnie cieszy, ale zawsze z tyłu głowy mam mnóstwo obaw. Choruję na niedoczynność tarczycy hashimoto i mam nadzieje, że ten podły japończyk mi nic złego nie wywinie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest nauczycielką? Ja uczę matematyki w klasach 4-6 i mam poważny dylemat czy wracać we wrześniu do pracy. Moja naczelna wymyśliła, że najlepiej będzie jak popracuję do świąt Bożego Narodzenia [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uczę edukacji wczesnoszkolnej i j.niemieckiego w SP rzecz jasna:) moje dzieciaczki już ubolewaja, że w trzeciej klasie ktoś inny będzie ich wuchowawczynia:(
 
Do góry