reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ale super! Tez chce dziewczynke :) imię mamy wybrane juz od baaardzo dawna, w zartach-flirtach, zanim bylismy ze soba "na powaznie" juz to ustalilismy, a teraz tak zostalo :)
Czyli jak się uda z córeczką to jak będzie miała na imię? :) Ja rok temu wykorzystałam już imię, które było rozważane właśnie lata wcześniej więc teraz może być trochę trudniej :D
Myśleliśmy wtedy właśnie głównie nad Olą ale podobały nam się też Iga, Agatka i Maja, teraz nie mam w ogóle koncepcji a chcę żeby do imienia Ola siostrzyczki imię pasowało ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli jak się uda z córeczką to jak będzie miała na imię? :) Ja rok temu wykorzystałam już imię, które było rozważane właśnie lata wcześniej więc teraz może być trochę trudniej :D
Myśleliśmy wtedy właśnie głównie nad Olą ale podobały nam się też Iga, Agatka i Maja, teraz nie mam w ogóle koncepcji a chcę żeby do imienia Ola siostrzyczki imię pasowało ;-)
Zosia[emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@Kejka co do ciazowych leginsow to ja nosze je tylko pod sukienki poza domem wiec mozesz ubrac szpilki.

Ach pozazdroszcze Wam zgodnosci co do imienia! Ja chce Adasia a moj maz nie... ach ciezko wybrac imie by bylo rozpoznawalne po polsku I angielsku.

Co do papierosow to moj maz niestety Pali ale zawsze na ogrodzie mimo to gdy wraca z dymka I szYbko przeslizgnie sie przez salon to na niego wrzeszcze ze smierdzi. Tesc zapowiedzial ze jak maly sie urodzi to rzuca palenie- ciekawe czy da rade. Generalnie tutaj jest prawo ze po papierosie nie wolne wziac dziecka na rece przez 3 godziny bo substancje wnikaja w material a dziecko wdycha je biernie. Takze pracuje I nadzoruje rodziny zastepcze i adopcyjne i zadna rodzina nie dostanie dziecka ponizej 5 roku zycia jesli pali jedno z rodzicow nawet tylko (poza domem).
Lol to niezle. Mi to ręce opadają jak idzie matka z dzieckiem za rękę i z papierosem w drugiej, albo wózek prowadzi
 
Mój Tz niestety pali papierosy... tzn przy mnie w ostatnim czasie nie palił (nawet na dworze - tylko w pracy)
Ale od wczoraj rzuca [emoji3] Wspieram go bardzo w tym. [emoji2]
 
Mamaincogito, Ty już lepiej nic nie pisz, bo pomyślę, ze odnalazłam siostrę bliźniaczkę!
Do teściów mi jest też zawsze nie po drodze, nie leżą mi niestety ani osobowością ani poziomem intelektualnym...i też liczę na drugą dziewczynkę, bo za Boga nie możemy wybrać wspólnie imienia dla syna. Dla dziewczynek podobają nam się te same, dla chłopców całkowicie inne.
A - no i odkąd mamy Oliwię, też na siebie wydaję znikome ilości pieniędzy, ale dla niej zawsze mam ;) szafa mi pęka w szwach - od jej sukieneczek, bluzeczek i legginsów. Córa ma 11 par butów! Juz na zimę na Ali upatrzyłam dla niej fantastyczne adidaski ;) A ja czasami nie mam się w co ubrać... ;)

Melduję się po wizycie, dzidzia zdrowa, bardzo ruchliwa - na każdym usg szaleństwo :blink:
Jest tak jak sobie skrycie wymarzyłam... druga dziewczynka :happy::-D

Następna wizyta 1.09
Trzeba zacząć myśleć nad imieniem dla niej ; ))
Zazdroszcze :p ja też tak marzę i marzę, niech już będzie ta Kornelcia.
 
reklama
Mamaincogito, Ty już lepiej nic nie pisz, bo pomyślę, ze odnalazłam siostrę bliźniaczkę!
Do teściów mi jest też zawsze nie po drodze, nie leżą mi niestety ani osobowością ani poziomem intelektualnym...i też liczę na drugą dziewczynkę, bo za Boga nie możemy wybrać wspólnie imienia dla syna. Dla dziewczynek podobają nam się te same, dla chłopców całkowicie inne.
A - no i odkąd mamy Oliwię, też na siebie wydaję znikome ilości pieniędzy, ale dla niej zawsze mam ;) szafa mi pęka w szwach - od jej sukieneczek, bluzeczek i legginsów. Córa ma 11 par butów! Juz na zimę na Ali upatrzyłam dla niej fantastyczne adidaski ;) A ja czasami nie mam się w co ubrać... ;)


Zazdroszcze [emoji14] ja też tak marzę i marzę, niech już będzie ta Kornelcia.
[emoji23]
Ja już własną firmę mam, pisałaś coś, że chciałabyś otworzyć to dzialaj ;)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry