reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny a czy Wasi lekarze pracują w szpitalach, w których chcecie rodzić?
I czy jesteście już zapisane do szkół rodzenia? (jeżeli oczywiście macie zamiar chodzić)
Mój lekarz pracuje tam gdzie chcę rodzić. Mam tam najbliżej i nie chce mi się kombinować [emoji6] a do szkoły rodzenia zamierzam chodzić, dla własnego komfortu psychicznego [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mamaincogito niezle mu pojechalas [emoji16] ale widac nalezalo sie [emoji4]
Moj nie krytykuje mojego wygladu. Dopiero jak sama cos powiem to wtedy sie odzywa. Np. ostatnio spytalam go czy urosla mi dupa to grzecznie przytaknal [emoji6] a jak mowie zobacz jakie mam wielkie cycki to mowi nooooo [emoji16]

Moj lekarz pracuje w szpitalu ale jest tylko jeden dzien w tygodniu. Ostatnim razem nawet udalo mi sie na niego trafic [emoji6] Ja bede rodzic w malej klinice poloznoczej takze dbaja tam o pacjentki.

Jesuuuuuu jaki ten kapusniak dobry. Bede go jesc caly dzien [emoji16]
 
@mamaincogito niezle mu pojechalas [emoji16] ale widac nalezalo sie [emoji4]
Moj nie krytykuje mojego wygladu. Dopiero jak sama cos powiem to wtedy sie odzywa. Np. ostatnio spytalam go czy urosla mi dupa to grzecznie przytaknal [emoji6] a jak mowie zobacz jakie mam wielkie cycki to mowi nooooo [emoji16]

Moj lekarz pracuje w szpitalu ale jest tylko jeden dzien w tygodniu. Ostatnim razem nawet udalo mi sie na niego trafic [emoji6] Ja bede rodzic w malej klinice poloznoczej takze dbaja tam o pacjentki.

Jesuuuuuu jaki ten kapusniak dobry. Bede go jesc caly dzien [emoji16]
Smacznego [emoji3]
 
Ja do szkoły rodzenia nie ide ale w pierwszej ciąży byłam :)
Moja gin pracuje w szpitalu ale ja mam za daleko do tamtego szpitala i będę rodzić bliżej :)
 
@monia_123 superrr[emoji5]udanej podrozy[emoji4]

@Lovi23 faceci sa nie w temacie,gdyby nie My oni na pewno kompletowaliby wyprawke na sam koniec[emoji4]ja mowie mojemu ,ze trzeba wczesniej mebelki zlozyc zeby wywietrzaly,ubranka wyprac,wyprasowac a on mi mowi Ty jestes nienormlana przeciez prac mozna jak sie urodzi[emoji15][emoji15][emoji15]ciekawe kto by to zrobil.

@mamaincogito dobreeee[emoji16]moj tez mi nie dowala,by sprobowal oj dzialoby sie [emoji4]

@MilkyWay chyba po 20 tyg mozna sie zapisac.
Moj pracuje tam gdzie chce rodzic[emoji4]

@kasia2309 a gdzie chcesz rodzic?[emoji4]ja w siminie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja do szkoły rodzenia chyba się zapiszę. Jak mi się uda dodzwonić, bo szpitalne telefony tutaj działają dziwnie.

Mój M ze zdziwieniem na mnie spojrzał, jak rozmawialiśmy o nowych szafach (jeszcze nie mamy żadnej) i jak powiedziałam, że nasz obecny pokoik-garderoba musi być opróżniony dla dziecka.
On myślał, że mały będzie w naszej sypialni przez kolejne 3 lata, więc po co mu pokój?! [emoji23]

Faceci i ich wyobraźnia!
 
Mój gin też pracuje tam gdzie chce rodzić, do szkoły rodzenia bardzo chciałabym chodzić ale nie wiem czy mój lekarz się zgodzi. Zobaczymy co z moja szyjka. Jeszcze 11 dni do wizyty a ja już nie mogę się doczekać.
 
reklama
Do góry