reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jak to moja teściowa mawia "co to za matka co dziecka nie może wykarmić". Zaluje, że nie powiedziałam jej wtedy, że lepsza od niej. Moja mama mnie nie karmiła a mną z nią cudowny kontakt w porównaniu do mojego męża, którego teściowa karmiła do 3 roku życia a ich stosunki teraz to raczej takie "bo wypada bo to matka". Ale ... ona i tak twierdzi, że jestem beznadziejna matka więc niech się wali ;)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Jak to moja teściowa mawia "co to za matka co dziecka nie może wykarmić". Zaluje, że nie powiedziałam jej wtedy, że lepsza od niej. Moja mama mnie nie karmiła a mną z nią cudowny kontakt w porównaniu do mojego męża, którego teściowa karmiła do 3 roku życia a ich stosunki teraz to raczej takie "bo wypada bo to matka". Ale ... ona i tak twierdzi, że jestem beznadziejna matka więc niech się wali ;)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Najgorsze właśnie takie krytykantki a że hormony kobiecie wtedy biją bardzo to jeszcze gorzej działa na psychikę
 
A co do wygladu - pomierzyłam się - w biodrach i udach o 1cm mniej, wiec tylko brzuch i cycki urosły. Ale tak mi sie wczoraj przykro zrobiło, pokazuję mężowi wieczorem, że zobacz, jak mi sie biust ujędrnił, a on tylko paptrzył na mój brzuch, skrzywił sie i powiedział, ze on tylko widzi, ze zmienił mi sie kształt brzucha, odwrócił sie i poszedł do innego pokoju. Niektórzy faceci to zasługują tylko żeby ich czymś ciężkim w łeb zdzielić, naprawdę.:crazy:
 
Jestem po wizycie [emoji5]
Dzidzi zyje i ma sie dobrze[emoji5]
Z om mam 14t3d ,z prentalnych usg powinno byc dzis 15t0d a z pomiaru wyszlo 15t4d takze jeszcze wicej[emoji5]
Ale wiadomo,zawsze moze wkrasc sie jakis blad pomoarow.
Dr sklania sie bardziej ku dziewczynce(tak jak na prenatlnych inna Pani) i mowi ,ze duzych watpliwosci nie ma,aczkolwiek widomo,narzady sa malutkie i cos tam moze wyrosnac hehe
Od glowki do pupci mamy 10cm plus nozki[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Jestem taka happy,w koncu chyba zaczne cieszyc sie ciaza[emoji5]

Tez planuje karmic piersia ale zobaczymy co z tego wyjdzie[emoji16]

@dreamscometrue termin wizyty kontrolnej mam 24.08 [emoji4]jak bedziesz wpisywala dziewczyny to tez poprosze[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie [emoji5]
Dzidzi zyje i ma sie dobrze[emoji5]
Z om mam 14t3d ,z prentalnych usg powinno byc dzis 15t0d a z pomiaru wyszlo 15t4d takze jeszcze wicej[emoji5]
Ale wiadomo,zawsze moze wkrasc sie jakis blad pomoarow.
Dr sklania sie bardziej ku dziewczynce(tak jak na prenatlnych inna Pani) i mowi ,ze duzych watpliwosci nie ma,aczkolwiek widomo,narzady sa malutkie i cos tam moze wyrosnac hehe
Od glowki do pupci mamy 10cm plus nozki[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Jestem taka happy,w koncu chyba zaczne cieszyc sie ciaza[emoji5]

Tez planuje karmic piersia ale zobaczymy co z tego wyjdzie[emoji16]

@dreamscometrue termin wizyty kontrolnej mam 24.08 [emoji4]jak bedziesz wpisywala dziewczyny to tez poprosze[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super :)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny zainteresowane Ali - patrzcie zawsze na komentarze innych kupujących, najlepiej te ze zdjęciem. Można samemu łatwo ocenic, czy właśnie takiego produktu oczekujecie. Rzeczy przychodzą mi w okresie od 10 do 40dni. Po pracy mogę podesłac linki do tych fajniejszych produktów, z których byłam bardzo zadowolona (zamawiam juz od 2lat). Do koszyka można wsadzać ile się chce, i tak zwykle każda rzecz jest od innego sprzedawcy i przyjdzie w osobnej paczce, wiec cłem sie nie martwcie. No i patrzcie żeby była darmowa dostawa :)
Hej, poproszę o jakieś linki sprawdzonych rzeczy :)
Ja zamawiałam kilka razy, rewelacyjna była mata piankowa dla córeczki, motylek lamaze i króliczek metoo :)
Jedna rzecz nie doszła i dostałam zwrot pieniążków, więc polecam ali :)

Mało się odzywam, ale podczytuję jak moja mała ma drzemkę ;-) ;)
Jutro wizyta! Pierwsza z mężem i tak bardzo bym się chciała już dowiedzieć kogo tam pod serduchem noszę... :-p oby
 
@Funia90 Cudowne wieści! [emoji7] Ja za pół godzinki wychodzę i jade do lekarza, także za godzinkę bede już w gabinecie :) Tak sobie nieraz pomyśle że kiedyś wizyta u ginekologa to trauma, chodziło się z przymusu a teraz traktuje je jak najlepszy dzień w miesiącu i sie doczekac nie moge [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 to świetnie! jestem na podobnym etapie co ty (dziś 14t6d), ale nie mogę się przełamać do zakupów, jakoś mało tę ciążę czuję i wydaje mi się za wcześnie. Może gdybym częściej chłopca podglądała to by było bardziej rzeczywiste... a czekać muszę aż do 19 sierpnia! [emoji57]to będzie 5 tygodni czekania od poprzedniego usg
 
reklama
@kass.es racja kiedys tez szlam raz na rok hehe[emoji5]
I po wizycie bedziesz wolna kobito[emoji5]

@Kejka ja tez tak mam,ale od dzis zamierzam sie juz cieszyc[emoji4]bo nie zdarze sie nacieszyc i urodze[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry