reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Co do badań to szukajcie tańszych lab. Ja musiałam powtórzyć badania crp tylko w innym lab.odkrylam ALAb laboratoria. Bardzo tanie badania, w porównaniu do tych co wcześniej robiłam. Az byłam w szoku ze badanie jest tańsze 2 razy :0 a te badania na początku ciąży są dość drogie...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pod nosem Diagnostykę, ceny w miarę spoko a wyniki mam na bieżąco w internecie
 
reklama
Ja też robię w Alab, i tanio raczej nie jest ;) Za pakiet tarczycowy,różyczka,tokso, cytomegalia,hcv,hiv,wr, morfologia,cukier,mocz zapłaciłam po rabacie 10% 400zł, więc raczej normalnie, na pewno nie taniej
Ja za te same badania zapłaciłam 210 zł.
I to bez zniżek
 
Hej dziewczyny

Ale dzisiaj gwarno na forum I ile tematow ;)

Witam nowe forumowiczki.
Ciekawe czy niektore z was wypisuja sie z grupy face booka bo chyba tam jak sie jest nie aktywnym do poniedzialku to sie wylatuje z grupy..... I pewnie bedzie tak ze mna. Czuje sie lepiej w mniejszej, 'bardziej intymnej' grupie.

Co do porodu czytalam rano prawie same opinie za naturalnym. A ja jestem pewna ze chce tylko I wylacznie cc - nie dopuszczam nawet innej mysli. Oburzylam wlasnie tym tesciowa I mam to gdzies ;).

Co do gotowania to moj M ma dzis wolne I ugotowal pyszny rosol I do tego nalesniki, ach smacznie bylo. Ja generalnie gotuje ale mam pomocnika termomikser i wtedy pyszny zupki powstaja w 45 minut. Normalnie polecam kazdej mamie.

Co do zwolnienia to na pewno to kwestia indywidualna. Ja po moich stratach I ostatnim plamieniu plus bardzo stresujacej pracy postanowilam zwolnic tempo I pojsc na zwolnienie poki co 3 miesiace co jest milym zaskoczeniem w UK.

Bylam kawiara przed ciaza teraz odstawilam kofeine z troski o malenstwo.

Milego wieczorku dziewczyny ;)
 
Ja też biorę Pregna Plus. Ostatnio w aptece farmaceuta pytał mnie właśnie o to DHA, ale w końcu odradził tylko nie pamiętam co mi tłumaczył- czym to się różni.

Moja gin mi przepisała to na drugiej wizycie i tak biorę 1 tabletkę dziennie. Wcześniej brałam kwas foliowy i witaminę D.

Co do grupy na FB- ja tam wcale nie należę. Tu jest dla mnie wystarczająco i do Was się przyzwyczaiłam ;-) Zawsze później możemy założyć sobie własną prywatną grupę na FB gdybyśmy chciały choć odrobinę więcej prywatności.

Ja teraz za tsh i mocz płaciłam 41 zł. A za ten pierwszy pakiet badań zapłaciłam 360 czy 380 zł.
 
Ja też będę od 13 tyg brać pregnę plus - to są chyba najmniejsze kapsułki na rynku, które w poprzedniej ciąży jako jedyne mogłam brać bez odruchu wymiotnego :)
Bbubbka - czyli czekasz na drugie maleństwo i będzie 15m różnicy tak? :)
 
Martusia dokładnie tak drugi bobas i różnica będzie 15 miesięcy ;) córcia aktualnie ma 9 ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Martusia dokładnie tak drugi bobas i różnica będzie 15 miesięcy ;) córcia aktualnie ma 9 ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super, to musisz mieć bardzo kochane dzieciątko skoro tak szybko chciałaś drugie ;-) ;)
Marzysz teraz o synku czy drugiej córeczce?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja fb usunelam. Co do witamin biorę tylko kwas foliowy i wit.d3. Od reszty wymiotuje. Moja ginekolog poleca omegamed ale drogie to

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Do góry